Muži B - 14. kolo - Velká Bíteš B - Hamry 6:1 (1:0)

BENFIKA ZAVRŠILA ÚSPĚŠNÝ PODZIM

Předehrávkou prvního jarního kola uzavřela podzimní fotbalovou sezónu ve Velké Bíteši naše Benfika...

Naši hráči po celý zápas udávali tempo hry, hosté chtěli hrát ze zabezpečené obrany a spoléhat na brejky. Domácí mužstvo tak většinu první poloviny strávilo dobýváním hostující obrany. Velkou šanci měl agilní Novotný, ale sám na hranici velkého vápna mířil vedle. Branky se diváci dočkali v 30. minutě, kdy po sérii odrazů dostal míč za záda hostujícího brankáře Ondrák. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Klid na kopačky Benfiky dodal hned v 48. minutě Novotný, který zvýšil na 2:0. Stejný hráč potom přidal třetí branku a definitivně zlomil odpor soupeře. V 77. minutě z dálky překvapil Invalda v bráně Němec. Poslední desetiminutovka ale už patřila zcela našim, nejprve Ondrák, poté Svoboda a v závěru Pokorný dali tečku za vydařeným podzimem.