Muži A - 13. kolo MSD D : Nové Sady - Velká Bíteš 1:1 (0:0)

MRŇŮV GÓL JEN S MRŇAVÝM ZISKEM

Muži jeli do olomouckých Nových Sadů pro tři body, dovezli ale jen jeden...

Hned na záčátku je potřeba si nalít čistého vína. Naše áčko bylo proti Novým Sadům, krčícím se na konci tabulky s mizernými čtyřmi body, jasným favoritem. Pohled na hřiště tomu ale hned od prvních minut neodpovídal. Ani ne tak dobrým výkonem soupeře, ale hlavně nevýrazným představením našich. "Do utkání jste vstoupili přesně naopak, než jak jsme si řekli," neskrývá své rozladění trenér Jiří Mika. "První poločas proto vypadal tak jak vypadal. Žádná strana si nevypracovala vážnější šanci, byla to doslova kopaná, ne fotbal," dodává pak jedním dechem lodivod našich. 
V kabině se zřejmě mluvilo dost nahlas, protože po změně stran došlo v dění na hřišti k viditelné změně. Náš celek si vypracoval herní převahu a začaly přicházet i šance. A také standardní situace. Jednu z nich naše mužstvo využilo, když pěkný centr F. Kuldana zatloukl těsně před uplynutím hodiny hry do branky T. Mrňa - 0:1. Žel Bohu, jedna branka byla málo. Šancí na potvrzení vedení měli přitom naši hráči několik. Příležitosti Juříčka, Novotného nebo Kuldana ale zůstaly nevyužity a naši za to těsně před koncem zápasu pykali. Po nesprávně vyřešené brejkové situaci zbytečně přišli o míč, domácí naopak svůj protiútok přetavili ve standardní situaci a z ní dokázali pět minut před koncem zápasu srovnat skóre - 1:1. "Byl to trest za naši nezodpovědnost až aroganci," nebere si servítky Jiří Mika. "Byli jsme asi herně lepší, ale s takovým výkonem jsme si vyhrát nezasloužili," uzavírá kouč našich tentokrát nepříliš příjemné hodnocení zápasu. 

Statistiky: 
Branky: 56. Mrňa 0:1, 85. Andreev 1:1
Rozhodčí: Šamánek
ŽK: 2:0
Diváci: 55 (na divizi !!!)
Sestava našich: Pelán - Kuldan, Kopáček, Juříček, Kratochvíl, Bárta, Knos, Hošek, Novotný (80. Merdita), Pořízek (70. Těšík)