Mladší přípravka ukončila sezónu

POHODOVÝ VÝLET DO DOUBRAVNÍKU

Optimismem naplněný report nám poslal trenér Ondra Malý...

"Poslední utkání absolvovali naši svěřenci na doubravnické půdě, kde jsme se v dvojzápasu utkali proti soupeři z Nedvědice. Zatímco naši mladší svěřenci soupeře opakovaně jednoznačně přehráli, a v obou utkáních s přehledem jak herně, tak výsledkově zvítězili, starší hráči se na svá vítězství přecejen museli mnohem více nadřít. Herní převaha sice byla jednoznačně na naší straně, ale o krapet menší branky (i v porovnání s druhou polovinou hřiště) nám vůbec nepřály. Naši hráči nesčetněkrát orazítkovali brankovou konstrukci soupeře, avšak gólů padlo vzhledem k hernímu projevu pomálu. Soupeř nadto aplikoval pro naše hráče nepříjemnou hru na brejky v kombinaci s dlouhými nákopy. Nakonec se však v obou utkáních zaslouženě radoval náš tým i z výsledkového vítězství, když v prvním zápase získaný náskok neztratil, a ve druhém statečně skóre otočil. Naši hráči tak odehráli kvalitní podzimní část soutěže, a po krátké zasloužené přestávce se naplno vrhneme do zimní přípravy!"

Poznámka: Trenér Ondra Malý už nám poslal i hodnotící článek k celé podzimní sezóně, na webu se objeví nejpozději na konci tohoto týdne!