Benfica před startem přichází o oporu, Radek Hemala přestupuje!

Radek Hemala už dále nebude oblékat dres bítešské benfici v posledním přestupový den se kluby dohodli na podmínkách přestupu a Radek si zkusí své první zahraniční angažmá.

Pro Radka to nebude jen tak ledajaké angažmá, ve svých 31 letech okusí fotbal v jeho kolébce – Anglii. Právě dnes by měl podepsat smlouvu v týmu druhé nejnižší anglické soutěže – Football Club City of Married. Městečko s pár tisíci obyvatel leží na předměstí Bristolu a je známé velkou fluktuací lidí, kdy asi jen polovina nových obyvatel se v městečku usadí na delší dobu.

„Radek o přestup hodně stál, velkou roli v přestupu sehrála taky jeho přítelkyně Jana, která nás osobně přesvědčila, že přestup pro něj bude nejlepší volba. Musíme brát v ohled i to, že mají malého syna a školku lépe sežene v Anglii než v Bíteši. Tajně jsem doufal, že Radka přesvědčíme, když mu opět vrátíme funkci trávníkáře, Radek byl však nezlomný, ale za to co pro klub udělal si přestup zaslouží a moc mu ho přejeme,“ říká prezident klubu Jiří Jelínek.

Radek přestup stvrdí dnes po poledni, kdy by měl nejprve podstoupit zdravotní prohlídku a následně podepsat doživotní smlouvu.

Za celý klub Radkovi i Janě přejeme ať se jim v novém angažmá co nejvíce líbí, jsou šťastní a spokojení!