Dorost: I. třída, skupina B - 4. a 6. kolo - Velká Bíteš - Předín/Opatov 5:2 (3:0) a Velká Bíteš - Rozsochy/Dolní Rožínka 4:3 (3:0)

DOROST STÁLE "BEZ ZTRÁTY KYTIČKY"

Dorost ve dvou domácích zápasech nezaváhal a stále v soutěži neztratil ani bod...

4.kolo:Velká Bíteš-Předín/Opatov 5:2 (3:0)
Sestava: Navrátil, Duraj, Horák, Krejčiřík, Havlíček (Holý), Smejkal, Mahel, Ráboň, Macholán (Požár), Tvrdoň (Jašek)
Branky: Svoboda2x, Ráboň 2x, Mahel

Netradičně v úterý byla sehrána naše hodová dohrávka. Tímto děkujeme soupeři za férové jednání. Do utkání jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Snad se nám to poštěstí v této sezoně vícekrát. Hra našeho týmu stále nemá stoprocentní parametry a chybí větší sehranost. Přesto jsme do poločasu vedli o 3 branky, utkání hráli s přehledem a další tutové šance zůstaly nevyužity. Ve druhé půli naši hráči nepochopitelně polevili a dovolili soupeři zápas zdramatizovat herně i výsledkově. V závěru utkání rozhodla větší kvalita našeho týmu.
Naši dorostenci jsou tak stále stoprocentní,ale soutěž je ještě dlouhá a máme na čem pracovat.

6.kolo: Velká Bíteš-Rozsochy/Dolní Rožínka 4:3 (3:0)
branky: Tvrdoň 2x, Ráboň, Havliš

Náš tým postihla o víkendu náhlá střevní epidemie a tak nemohlo nastoupit několik opor základní sestavy. Přesto se tým semknul a v první půli podal vynikající bojovný výkon a korunoval ho třemi brankami. Ve druhém poločase naše tempo opadlo, nebylo kým střídat, tak jsme dovilili soupeři zápas zdramatizovat. Byly to nervy do úplného závěru, ale nakonec můžeme konstatovat, že dorostenecká jízda bez ztráty bodu pokračuje.