Zemřel bývalý trenér našeho klubu Jiří Malý

V úterý 13. října nás navždy opustil po dlouhé nemoci ve věku 66 let trenér našeho klubu pan Jiří Malý. Klub vyjadřuje rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast. Poslední rozloučení proběhne v pondělí 19. října od 9:30 v brněnském krematoriu.

"Jirka Malý v našem oddíle vedl všechny věkové kategorie - přípravky, žáky, dorost i muže B. Nespočítám to přesně, ale jeho trenérská kariéra trvala zhruba dvacet let. Dokonce i já osobně ho zažil jako hráč i trenérský kolega.
U týmu B-mužů odvedl velmi dobrou práci, jeho doménou ale vždycky byly hlavně mládežnické kategorie, kde pro dospělý fotbal ve Velké Bíteši pomohl vychovat celé dvě generace fotbalistů, z nichž řada prošla jeho rukama ve více kategoriích. I v době, kdy už bojoval se zákeřnou nemocí, v rámci možností docházel na stadion a dokonce se ještě jednou alespoň částečně v rámci svých možností podílel na práci u mladší přípravky. Svůj poslední zápas už ale bohužel nevyhrál. Jirko, my ale nikdy nezapomeneme!!!"

za nás všechny z FC PBS Velká Bíteš Milan Dufek