Nedvědice - Velká Bíteš B 7:1 (2:1)

Benfika se v úvodním zápase ztrapnila v Nedvědici

Hodně špatný úvod mají za sebou hráči našeho rezervního týmu, když v prvním kole po otřesném výkonu ve druhém poločase prohráli v Nedvědici vysoko 7:1.

Do utkání naši nevstoupili dobře a už v 8.minutě po nedorozumění Švandy s Loupem propadnul míč za naši obranu a Prudký otevřel skóre. V 16.minutě se našim podařilo vyrovnat, když rychlou akci po levé straně zakončil Surmach – 1:1. V dalším průběhu se hra přelévala a obě mužstva měli několik příležitostí ke skórování. V naší největší šanci neuspěl Rozum, který nepotrestal chybu domácího brankáře a nedokázal trefit odkrytou branku. Naopak domácí těsně před přestávkou chybu našeho brankáře potrestali, když domácí Vašíček, vypíchnul Klímovi jeho malou domů.

 

I přes nepříznivý výsledek, nebylo nic ztracené, ovšem naši hráči nechali veškeré odhodlání s výsledkem něco udělat v šatně a na hřišti rozpoutali hořkou tragikomedii, která byla spíše parodií na fotbal. Hned ve 48. minutě nechali pohodlně skórovat podruhé Vašíčka a když o dalších 10 minut zvýšil už na rozdíl třídy Havlíček, naši hráči úplně rezignovali a působili spíše za statisty, kterým je jedno jak zápas dopadne. Výsledkem toho je debakl 7:1 a to ještě mladičký Klíma v brance několik vyložených brankových příležitostí chytil. Naši hráči tak jen navázali na klesající úroveň hry z posledních zápasů a proti s chutí hrajícímu soupeři schytali ostudný debakl.

 

branky: 8. Prudký Zdeněk, 45. Vašíček Martin, 48. Vašíček Martin, 58. Havlíček Michal, 69. Sytař Petr, 89. Pokorný Pavel, 90. Havlíček Michal - 16. Surmach Vitalii