Velká Bíteš - Bosonohy 5:1 (4:1)

Generálka na novou sezonu áčku vyšla

V jednoznačnou záležitost se proměnila generálka našeho áčka, které si poradilo s Bosonohami jasně 5:1. O vítězství se rozhodlo ještě v prvním poločase, po kterém na světelné tabuli svítil průběžný stav 4:1.

V základní sestavě se objevila staronová tvář Libor Daněk, jehož příchod z Líšně je v řešení. Při předzápasovém rozcvičení se bohužel zranil Jaroslav Dufek, který by měl i na podzim oblékat náš dres.

Lepší vstup do utkání měli naši hráči, po rychlé akci po křídle poslal míč před bránu Bartoš, Krula míč pustil na Macka, který střelou do odkryté branky otevřel gólový účet utkání. Hostům se podařilo vyrovnat krásnou střelou do šibenice Pelánovi branky. Vedení dal našemu týmu Krula, který sólem přes více jak polovinu hřiště překonal hostujícího brankáře. Stejný hráč pak zvýšil už na rozdíl dvou branek a když centr Šimončiče přetavil ve čtvrtou branku Bartoš vypadalo to s hosty zle. Ve druhém poločase jsme poměrně bez problémů hlídali vedení a pokoušeli se vedení navýšit. Což se nám podařilo, když Traxl vysunul do samostatného úniku Isamiho, který se tváří v tvář brankáři nemýlil. A když v jasné příležitosti po příhrávce Daňka přestřelil Ondrák branku, utkání skončilo výsledkem 5:1.

Domácí tak po výborném výkonu dali nejlepší pozvánku na první mistrovské utkání, které odehrajeme příští neděli od 17:00 na našem stadionu proti Tasovicím.

Branky: Krula 2, Macek, Bartoš, Isami
sestava: Pelán- Loup Pavel, Urbánek, Mrňa- Bartoš (65. Loup Patrik), Daněk, Merdita (70. Pelikán), Sznapka (46. Isami), Šimončič- Macek (46. Traxl), Krula (65. Ondrák).