Muži B - 21. kolo - Velká Bíteš B - Moravské Budějovice 4:1 (3:0)

ROZHODNUTO ZA PŮLHODINU

Hezký úspěch si připsala Benfika. Především zásluhou výborného vstupu přesvědčivě zdolala v tabulce druhé Moravské Budějovice...

Soupeř hrající o postup do I.A třídy na našem hřišti zklamal. Nebylo by ale správné tímto konstatováním snižovat povedený výkon našich, zejména první půlhodinu. Hned v 8. min. se totiž prosadil J. Pokorný, kterému míč připravil M. Hošek - 1:0. Druhý jmenovaný pak sám ve 14. min. zvýšil na 2:0. A když ve 27. min. po nejhezčí akci zápasu skóroval L. Kopáček, bylo prakticky rozhodnuto - 3:0. A to ještě několik dalších šancí hráči Benfiky zahodili, "vynikali" v tom především J. Ondrák a M. Těšík. 
Bída v zakončení provázela náš tým i ve druhé půli. Hosté byli neškodní a pokud by naši proměnili alespoň polovinu všech svých šancí, zápas by skončil třeba 6:0. Takto po štastné brance hostujícího Busty přišlo pět minut před koncem po rohovém kopu snížení na 3:1. Jakoukoliv snahu o možné zdramatizování závěru zápasu ale rychla utnula branka J. Horkého na 4:1, po níž rozhodčí Rosický ihned zápas ukončil. 

Branky: 8. Pokorný 1:0, 14. Hošek 2:0, 27. Kopáček 3:0, 85. Busta 3:1, 90. Horký 4:1
Rozhodčí: Rosický
ŽK: 1:0
Diváci: 36
Sestava našich: Sova - Pelikán, Pelán, Kopáček, Švanda - Pokorný, Nekuda, Hošek (64. Whittingham), Marčnaík (46. Fila) - Těšík (75. Chadim), Ondrák (68. Horký)