Muži A - 19. kolo MSD D : Lanžhot - Velká Bíteš 4:0 (2:0)

JENOM ROZPAKY

Zápas ve městě poblíž trojmezí mezi Českem, Slovenskem a Rakouskem našim vůbec nevyšel a po zásluze vysoko prohráli...

V sestavě našich se poprvé na jaře objevil v brance M. Pelán a zraněného J. Pokorného nahradil R. Whittingham. Ráz utkání ale bohužel určila hned ve 4. minutě branka domácího Kleibera. Domácí se uklidnili, naopak naši byli nuceni se ihned tlačit dopředu, což se jim nedařilo. A když se ve 23. min. po zaváhání našich zadních řad i brankáře k míči snadno dostal domácí Šenk a zvýšil na 2:0, bylo jasné, že na stadionu Na Šlajsi našim růže nepokvetou. Hráčům nelze upřít snahu, soupeř ale diktoval tempo zápasu i nadále. 
A ve druhé půli přidal i další branky. Třetí zásah naši inkasovali po standardní situaci v 63. min., když se hlavou prosadil domácí P. Dovhanyuk a poslední hřebíček do rakve zatloukl těsně před koncem utkání v 89. min. střídající S. Lapin. Naše áčko tak v součtu s podzimním debaklem v Blansku potřetí za sebou venku prohrálo a to už je pádný důvod k zamyšlení. V tabulce mužstvo stále figuruje na sympatickém 8. místě, avšak bilance inkasovaných branek naše řadí až na 11. místo a to už není příliš dobrá vizitka.
Nezbývá než věřit, že domácí dvojzápas se Žďárem nad Sázavou a Polnou přinese fanouškům zase trochu více radosti.

Branky: 4. Kleiber - 1:0, 23. Šenk - 2:0, 63. Dovhanyuk - 3:0:, 89. Lapin - 4:0
Rozhodčí: Bebenek
Diváci: 385
ŽK: 0:1
Sestava našich: Pelán - Paprskář (78. Loup), Bárta, Kuldan, Merdita - Whittingham, Mrňa, Novotný - Sodomka (85. Těšík), Pořízek, Marčaník