Muži A - 9. kolo MSD D : Lanžhot - Velká Bíteš 4:1 (2:0)

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

Muži A museli v Lanžhotu spolknout hodně hořkou pilulku...

Áčku to v neděli v Lanžhotu vůbec nevyšlo, a i když hrálo většino zápasu proti oslabenému soupeři, prohrálo vysoko 1:4.  Sestava se podoba té z předchozích duelů, žádný z dlouhodobě zraněných se zřejmě na hřišti až do konce podzimu neobjeví.
Domácí šli do vedení velmi záhy. V 7. min. pěknou přihrávku mezi stopery využil přesnou střelou po zemi domácí hroťák Kleiber – 1:0. Lanžhot si ovšem průběh zápasu značně zkomplikoval hloupým, i když poněkud přísným vyloučením Krče ve 28. min. Bohužel hosté dlouhou přesilovku vůbec nevyužili. A do přestávky navíc znovu inkasovali. Po trestuhodném podcenění situace na pravém křídle dorážel míče do branky ve 43. min. sám před Pelánem opět Kleiber – 2:0.
Ani po změně strany se hostům nedařilo nepříznivé skóre korigovat, natož pak srovnat. Zápas tak postupně plynul ke svému závěru, ve kterém nakonec padly ještě tři branky. Nejprve se po několika nedůrazných zákrocích našich míč dostal až ke Kosorinovi a ten v 77. min. přesnou střelou k tyči rozesmutnil Pelána potřetí – 3:0. Prakticky hned vzápětí v 79. min. sice Novotný po rohovém kopu snížil 3:1, ale domácí své vítězství pojistili čtvrtou brankou. Další velmi pěknou umístěnou střelou se prezentoval produktivní Kosorin. Běžela 85. min., bylo rozhodnuto – 4:1.

Branky: 7. a 43. Kleiber, 77. a 85. Kosorin – 79. Novotný
Rozhodčí: Vařacha
Diváci: 265
ŽK: 3:3, ČK: 1:0 (28. Krč – Lanžhot)
Sestava Lanžhot: Klimeš – Milota S., Milota T., Krč, Kosorin (87. Ravas), Kleiber (54. Mihál), Pidruchnyi, Šenk, Bogdalík (72. Malacka), Balážik, Mikúšek
Sestava Velká Bíteš: Pelán – Vošmera, Ondrák, Kamenský, Novotný, Daněk, Macek, Loup Pav., Šperka, Mrňa, Traxl