Muži B - 4. kolo I. B třídy - Počítky - Velká Bíteš B 3:1 (0:1)

BENFIKA VENKU ZNOVU ZA NULA

Zklamáním skončil pro Benfiku duel v Počítkách. Očekávala se její výhra, skončilo to porážkou...

Komentář Jiřího Jelínka: "První poločas jsme soupeře do žádné větší šance nepustili, naopak sami jsme měli dobré příležitosti. Jedna dokonce skončila brankou. Po střele Buriana byl u míče nejrychleji Těšík, ale pískal se ofsajd. Dost sporný... Dočkali jsme se na konci poločasu. Loup zatáhnul míč, dal ho pod sebe, s první střelou sice Burian neuspěl, ale k dorážce se na hranici vápna dostal Horký a uklidil míč za záda brankáře - 0:1. I druhý poločas jsme zahájili dobře, velkou příležitost měl Burian, brankář ho ale vychytal. Na hranici vápna jsem pak střílel já, trefil jsem ale jen hostujícího brankáře, dorážku zastavilo břevno. Na druhé straně se domácí po jedné ze střel také dostali k dorážce a vyrovnali - 1:1. Podobným způsobem jak přes kopírák (několik odrazů a gól) pak přidali ještě další dvě branky a vyhráli. Hrál se vyrovnaný zápas, ale domácí si jednoduchou hrou a efektivitou zajistili tři body."

Sestav našich: Bartošek - Švanda O., Mucha, Pelán, Těšík, Horký, Pokorný, Jelínek (71. Hamřík), Burian, Paprskář (68. Švanda M.), Loup 

Možnost reparátu má Benfika už tento pátek doma od 17.00 hod. proti zatím nevýraznému Bohdalovu. Tři body jsou povinností!