Muži B - 4. kolo I.A třídy, skupiny B : HFK Třebíč - Velká Bíteš 4:2 (3:1)

NÁVRAT Z TŘEBÍČE BEZ BODŮ

Čtvrté utkání, čtvrtá prohra...

Čtvrté utkání v soutěži a čtvrtá prohra – takhle nějak ve zkratce by se dal zjednodušeně zhodnotit duel, který jsme v minulou sobotu absolvovali v Třebíči.
Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, a ač jsme se na soupeře v týdnu důkladně připracovali, pouštěli jsme soupeře snadno na dostřel naší branky. První dvě hrozby jsme dokázali ustát, avšak v 11. minutě jsme do šance pustili domácího Koníře, který nikým nehlídaný v prostoru penalty neměl problém uklidit míč za záda brankáře Fialy - 1:0. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Valsa se postavil v 15. min. k zahrávání rohového kopu, odkud míč poslal přímo do branky - 1:1. Bohužel i tento průběžný stav dlouho nevydržel, domácí se v rozmezí dvanácti minut dostali do dvoubrankového vedení, které udrželi až do konce prvního poločasu.

O poločasové přestávce se naší kabinou prohnal uragán jménem Jelínek, který zapříčinil to, že do druhého poločasu vyběhlo zcela jiné mužstvo. Kontaktní gól vstřelil kapitán Pokorný, který poslal míč z prostoru autové čáry za záda nejistého Tesaře - 3:2. Snahu o vyrovnání zastavoval buď přímo soupeř nebo samotní naši hráči svou nepřesností v rozehrávce. V závěru utkání se opět potvrdilo známé pravidlo nedáš, dostaneš. V 85. minutě se do obrovské šance dostal Loup, který z prostoru malého vápna nedokázal míč dostat do branky a srovnat tak na 3:3. Domácí tedy hned trestali a z následné akce v 86. minutě rozhodl domácí Richtr o tom, že všechny body zůstanou v Třebíči - 4:2.

Sestava našich: Fiala - Smejkal (28. Jakeš, 66. Horák), Pelikán, Mahel, Svoboda, Ráboň (46. Tvrdoň), Pokorný, Kříž (66. Švanda O.), Valsa, Švanda M., Loup Pat.

(info k utkání nám poskytl Lukáš Midrla), zveřejněno se zpožděním kvůli výpadku webu.