Vikendové preview

Letní příprava končí, sezona klepe na dveře!

Fotbalovým nadšencům končí dovolená a začíná sezona. Již tuto sobotu vstoupí do historicky první sezony v divizi naše áčko. V neděli je doplní Benfica, která hostí na našem hřišti nováčka z Nedvědice.

Sobota 17:00 - odjezd autobusu 14:45

Břeclav – Velká Bíteš

Utkání dvou nováčků v soutěži, jen s tím rozdílem, že Břeclav byla loni ještě třetiligová a naši hráči brázdili vody krajského přeboru. I tento fakt určuje jasného favorita, ale naši určitě nepojedou prodat svou kůži lacino. Břeclav se v generálce na úvodní divizní kolo vytáhla, když v 1.kole MOL cupu přestřílela 4:3 třetiligový Vyškov. Naši by měli k utkání odcestovat v plné sestavě včetně dvou posil Pokorného a Cíchy. 

 

Neděle 16:30

Velká Bíteš – Nedvědice

V neděli otevře svůj sezónní účet taky slavná bítešská Benfica, ta na úvod přivítá tradičně nováčka soutěže. Letos vítěze Žďárského okresního přeboru z Nedvědice. Mužstvo vedené zkušeným playmakerem Havlíčkem tak bude na úvod velice silným soupeřem, ale věřme, že si s touto výzvou naši hráči poradí.  Mužstvo vedené trenérem Liborem Švandou má za sebou vcelku povedenou přípravu, když se mužstvu povedlo dokonce i dvakrát vyhrát. Kádr přes léto doznal jen kosmetických změn. Kariéru dočasně přerušil gólostroj Radek Hemala, naopak o místo v sestavě bojuje mladý dorostenec Jiří Ondrák.