Víkendové preview

Benficu čeká utkání jara!

Áčko hraje v neděli dopoledne v Mor. Budějovicích, Benfica v sobotu proti Křižanovu. Dorost zajíždí do Jakubova a v sobotu dopoledne hrají žáci se Žďárem nad Sázavou.

 

Benfica
Velká Bíteš B - Křižanov sobota 16:30

V sobotu naši benficu čeká očekávané derby. Naši by se v případě vítězství čtyři kola před koncem definitivně vzdálili bojům o záchranu. To jeho soupeř i přes zlepšené jarní výsledky stále bojuje o holé přežití se ziskem 22 bodů má jen jednobodový náskok na předposlední Kněžice. Oba týmy na jaře spojuje jedna věc daří se jim hlavně doma. Benfica je na jaře doma zatím stoprocentní. Křižanov skoro také, zaváhal jen jednou, když remizoval s lídrem soutěže Vladislaví a navíc doma ani jednou neinkasoval! Venku je to ovšem trochu jiná písnička 0 bodů a skóre 1:9. Ovšem není radno podceňovat mužstvo trenéra Josefa Miloty, které teď čeká série zápasů se soupeři ze spodu tabulky a přímo se tak popere o záchranu. Na podzim vzájemné měření sil skončilo naší těsnou výhrou 1:0. 

Trenér Marek Loucký, který v týdnu označil zápas za utkání jara bude mít k dispozici zřejmě podobný kádr jako minulý týden. Mezi tyče by se měl postavit jeden z dvojice Pelán, Šula. Na hrotu útoku určitě bude chybět Vařílek, kterého stále trápí zranění. 

předpokládaná sestava

Pelán (Šula)- Láznička, Rašovský, Suchý, Švanda- Hemala, Jelínek, Plechatý, Loup- Klusák, Rozum

 

Áčko
Moravské Budějovice - Velká Bíteš neděle 10:15

Hráče v neděli čeká brzké ranní vstávání a cesta do Moravských Budějovic. 

 

Dorost
Šebkovice - Velká Bíteš sobota 16:30

 

Žáci
Velká Bíteš - Žďár nad Sázavou sobota 9:00 starší, 10:45 mladší

 

Přípravky
Bedřichov, FŠ Třebíč neděle od 10:15

 

 

POZOR!!!

Příští pátek se na našem hřišti uskuteční utkání Benfica - Béčko, kde změří své síly fotbalisté naší benfici a hokejisté bítešského béčka. Utkání se hraje v pátek v 18:00 na fotbalovém hřišti. Více se dočtete v připravovaném samostatném článku.