Velké Meziříčí - Velká Bíteš sobota 12:00

Víkendové preview

Třetí přípravné utkání čeká naše áčko, v sobotu se v pravé poledne střetne s domácím Velkým Meziříčím. Premiérové utkání v zimní přípravě čeká také naši Benficu.

Áčko: Velké Meziříčí – Velká Bíteš, sobota 12:00, UT V.Meziříčí
Dvě remízy to je zatím bilance našeho áčka v letošní zimní přípravě, to náš soupeř má o jedno přípravné utkání víc. Mužstvo vedené trenérem Liborem Smejkalem nejprve porazilo ligový dorost Jihlavy 3:2, následně rozstřílelo našeho divizního konkurenta z Humpolce 10:1 a o minulém pak „Velmez“ jasně porazil i divizního lídra Jihlavu B 5:1.

Zajímavé utkání čeká hlavně dvojici nováčků v našem týmu Patrika Muchu a Jaroslava Dufka, kteří přišli právě z týmu soupeře. Trenér Zúbek by měl mít k dispozici kompletní kádr, otazník visí jen nad útočníkem Pořízkem, který utrpěl drobné zranění v zápase s Pardubicemi.

 

Benfica: Osová Bitýška – Velká Bíteš B, neděle 18:00, UT Velké Meziříčí
První měření sil čeká také naši benficu, která se na umělce ve Velkém Meziříčí utká s aktuálně druhým týmem tabulky okresního přeboru Osovou Bitýškou. Za tu nastupuje celá řadě bývalých hráčů našeho klubu, takže jistě půjde o zajímavé měření sil.

 

Dorost: Náměšť/Hartvíkovice – Velká Bíteš, neděle 10:00, UT Velké Meziříčí
Třetí kolo zimní ligy čeká naše dorostence, v prvních dvou zápasech uspěli nejprve porazili Okříšky 4:3 a v minulém týdnu pak porazili spojené mužstvo Radešínské Svratky a Bohdalova 4:1.