Muži B - 23. kolo - Velká Bíteš B - Měřín 0:2 (0:1)

PO VYLOUČENÍ PŘIŠLA PORÁŽKA

Benfika doma proti Měřínu neuspěla hlavně kvůli brzkému oslabení...

Zajímavé utkání hrubě ovlivnila situace z 22. min., kdy byl velmi přísně vyloučen po kontaktu s protihráčem domácí stoper L. Kerber. Hosté už sice vedli 1:0, když po centru z levé strany dorážel v 17. min. Kuřátko, Benfika ale do té doby byla na hřišti lepším týmem. Bohužel několik nadějně rozehraných situací nedokázala dotáhnout do konce. V deseti hráčích už pak vše bylo podstatně složitější. Hosté si toho byli vědomi a snažili se kontrolovat průběh zápasu, což se jim i dařilo. 
Naši hráči vložili své veškeré síly do nástupu ve druhém poločase, žádnou opravdu vyloženou šanci si ale nevypracovali. Měřín naopak dokázal své vedení pojistit brankou Součka, která zápas definitivně rozhodla - 0:2. Alespoň malý plamínek naděje mohl nakonec přece jen ještě rozfoukat T. Loup, sám proti brankáři hostí ale deset minut před koncem neuspěl a Měřín si pak už své vedení pohlídal. 

Branky: 17. Kuřátko 0:1, 56. Souček 0:2
Rozhodčí: Terber
ŽK: 2:1
ČK: 22. Kerber 
Diváci: 60
Sestava Velká Bíteš: Sova - Švanda O, Kopáček, Kerber, Pelán, Horký, Pelikán (55. Smejkal), Svoboda, Fila (54. Chadim), Loup (88. Lunda), Nekuda