Velká Bíteš B - Bohdalov 1:1 (0:0)

Zločin a trest! Benfika doma brala pouze bod

Doslova zločin spáchala v sobotním zápase naše Benfika, když nevyužila obrovské množství vyložených šancí, trest přišel v 83. minutě kdy se hosté prakticky z ničeho dostali do vedení. Remízu zachránil v nastaveném čase hlavou Martin Švanda.

Naši hráči vstoupili do zápasu odhodláni napravit ostudné vystoupení z minulého týdne a od začátku se pustili do soupeře. V prvním poločase si vypracovali naši hráči celou řadu šancí, ale ani ty nejvyloženější z bezprostřední blízkosti jako pokusy Novotného nebo Macka brankou neskončili. Hostující obrana tak v prvním poločase náš tlak ustála.

Úvod druhého poločasu přinesl řadu šancí, ale opět bez výsledku. Obzvlášť dorážka Ondráka z malého vápna přímo volala po brance. Naši ani další náznaky šancí v branku nepřetavili a jak to ve fotbale bývá přichází trest. Z hodně přísného přímého kopu hlavou hosté otevřeli skóre. Naši ovšem nesložili zbraně a z posledního rohového kopu nakonec dotlačil za brankovou čáru hlavou míč Martin Švanda. Benfika tak i přes velkou převahu a hromadu šancí nedokázala dovést utkání do vítězného konce a nakonec musela být ráda, alespoň za bod.

Branka: 90. Švanda M.
Sestava: Cimbálník- Pelikán, Kaštan, Mrňa (Mejzlík), Švanda M.- Rozum (Lunda), Novotný, Loup Patrik, Ondrák – Macek (Mahel), Pokorný