Info z turnajů v Třebíči, Výčapech, doma a Náměšti nad Oslavou

PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU KVARTETO DALŠÍCH TURNAJŮ

Další čtyři turnaje mají za sebou obě naše přípravky.

18.9.2021 - turnaj Třebíč (soupeři HFK Třebíč, Pelhřimov) trenér mladší přípravky Ondřej Malý: "Hráči nejprve sehráli zajímavé první utkání, které se z velké části kvůli nízkému počtu hráčů nepodařilo dovézt do vítězného konce. Druhý dvojzápas pak probíhal v jednoznačné režii soupeře, který náš tým přehrál jak fotbalově, tak fyzicky." 26.9.2021 -turnaj Výčapy (soupeři FŠ Třebíč, Humpolec) trenér mladší přípravky Ondřej Malý: "Turnaj opět silně poznamenala nízká hráčská účast. I tak má trenérský tým radost, že se již zkvalitnily některé oblasti, na které se v trénincích zaměřujeme. A věříme, že postupně se zkvalitní i další aspekty hry, které nám dovolí hrát vyrovnaná utkání pokud možno se všemi účastníky soutěže, a které hlavně povedou k rozvoji hráčů samotných." 2.10.2021 - turnaj Velká Bíteš (soupeři Velké Meziříčí, Doubravník/Nedvědice) trenér mladší přípravky Ondřej Malý: Po delší pauze došlo konečně k návratu před domácí diváky! Ten byl úspěšný především v tom ohledu, že si za náš tým odbylo hned několik hráčů svou fotbalovou premiéru! V prvním dvojutkání nám náš rival vrátil vysokou porážku z minulého zápasu stejnou mincí, druhé dvojutkání pak bylo vyrovnané. Přestože jsme ani v něm nezvítězili, dalo vyniknout pár krásným individuálním výkonům. trenér starší přípravky Jan Šafránek: "Nepodařilo se nám tentokrát probudit kluky k lepšímu přístupu a nadšení a proti lepším soupeřům jsme ve všech směrech prohrávali. V závěru sezóny nás čeká hodně práce v tréninkovém procesu." 9.10.2021 - turnaj Náměšť nad Oslavou (soupeři HFK Třebíč/Náměšť nad Oslavou, Havlíčkův Brod) trenér starší přípravky Jan Šafránek: "Víkendový dvoj zápas starší přípravky měl dvě stany mince. První vyrovnaný bojovný a těsná prohra ????o 3-4 góly a spokojenost a nadšení kluků s předvedené hry a druhý válec od soupeře který nám nedal ani metr a přesvědčivě vyhrál nutno dodat ,že byl rozdíl věkový a hlavně kvalita soupeře byla nad naše momentální možnosti⚽️ to stejné i přes bojovnost se odehrávalo na druhém hřišti při obou zápasech⚽️."