Víkend 18. a 19.8.2018

ÁČKO JEDE DO ŽDÍRCE, BENFIKU ČEKÁ DOMA POLNÁ

Oběma týmům mužů už se naplno rozjela nová sezóna, o víkendu se k nim přidají i žáci a dorost

Muži A
Se Ždírcem áčko nečeká neznámý soupeř, protože se oba týmy potkaly v posledním duelu minulé sezóny. Naši prohráli 1:2. Tentokrát budou určitě chtít bodovat, aby po důležité domácí výhře s Humpolcem 3:1 získali ještě více klídu na další práci a posunuli se do středu tabulky. Sestava by se neměla lišit od té poslední, jediný otazník visí na startem Ondřeje Halase. Zápas začíná v neděli v 17.00 hod. 

Muži B
Po nečekané porážce 0:2 v Nedvědici a ne moc dobrém výkonu bude Benfika skládat reparát doma proti Polné B. Nebude to mít jednoduché, rezerva divizního týmu bude určitě stejně jako vloni míchat karty v popředí tabulky I.B třídy. Zápas začíná v sobotu v 16.30 hod.

Dorost 
V sobotu zajíždí na hřiště do Moravských Budějovice, kde na jaře vyhrál přesvědčivě 5:2 a kluci by určitě rádi na tento zápas navázali.

Žáci
Odehrají své první zápasy v Krajském přeboru proti tradičnímu soupeři z Bystřice nad Pernštejnem, který na náš trávník přijede jako favorit. Hráči ročníků 2004 až 2007 tak poprvé okusí úroveň o jednu třídu vyšší soutěže. Hraje se v sobotu v 9 a 10.30 hod.