Velké Meziříčí B - Velká Bíteš B 6:3 (4:2)

Benfica v premiéře nestačila na Velmez

Úvodní zápas pod taktovkou nového trenéra přinesl spoustu šancí a také gólů, domácí byli lepší a byla na nich znát větší rozehranost. O vítězství rozhodli již v první půli.

V sobotních chladném odpoledni přijela Benfica k prvnímu přátelskému zápasu na umělou trávu do Velkého Meziříčí, kde naším soupeřem bylo béčko místního FC. Do utkání vstoupili obě mužstva celkem aktivně, což mělo za následek několik rychlých akcí. Neuplynula ani čtvrthodina a domácí vedli po povedeném centru z pravé strany a přesné hlavičce hráče zapomenutého na zadní tyčce. Naší odpovědí bylo několik protiútoků vedených po stranách hřiště, bohužel nám scházelo přesné zakončení. Za dalších 10 minut nás vstřelili domácí druhou branku a potvrdili svoji mírnou převahu. Neuběhlo příliš času a vrátili jsme se do zápasu povedeným protiútokem, který zakončil T.Loup. 

Závěrečná část první půle se nesla ve znamení zvýšené aktivity domácích, kteří těžili z naší nedůrazné obrané činnosti a individuálních chyb. Do přestávky jsme měli ještě několik slibných náznaků, nicméně domácí ještě přidali dvě branky a poločas skončil 4:2. Do druhé půle jsme sestavu výrazně obměnili a na hřiště se dostala hned čtveřice čerstvých hráčů. Obraz hry zůstal ve druhém poločase podobný, domácí byli přeci jen lépe organizovaní ve středu pole a efektivnější v koncovce. Z celé řady brejků, jsme ale vytěžili jen dvě branky, a protože domácí se také dostávali poměrně snadno ke koncovce, skončilo utkání hokejových výsledkem 6:3 ve prospěch domácích.

 

 

Branky: Loup 2, Škorpík

Sestava: Šula- Láznička, Klusák, Suchý, Paprskář- M.Švanda, Jelínek, Plechatý- Loup, Hemala, Vařílek

střídali: Škorpík, Ivančík, Karásek, O.Švanda