Víkendové preview

Áčko čeká domácí divizní premiéra

Přinášíme tradiční víkendové preview. Áčko hostí doma v neděli od 17:00 Polnou, Benfica v sobotu zajíždí na hřiště Hartvíkovic.

Áčko - Slavoj Polná neděle 17:00

V neděli nás čeká velký svátek! Náš tým se poprvé v jeho více jak 80leté historii představí v Moravskoslezské divizi. Prvním soupeřem našeho týmu je mužstvo Slavoje Polná, který je již tradičním účastníkem divize D. Předtím jsme se potkávali v rámci krajského přeboru Vysočiny, poslední vzájemný zápas se datuje do sezony 2010/2011, kde jsme nejprve museli zkousnout hořkou porážku na hřišti soupeře v poměru 1:8 a v následné jarní odvetě jsme se suverénním vítězem uhráli remízu 1:1. Mužstvo vedené bývalým ligovým hráčem Michalem Lovětinským si do nové sezony dalo za cíl umístění v klidném středu tabulky, cíle se přiblížili hned v prvním kole, když na domácím hřišti přehráli 2:0 mužstvo Tasovic. Naši se po vcelku sympatickém výkonu na hřišti Břeclavi nastoupí s cílem získat první body do tabulky divize. Trenér Kubec by měl mít k dispozici kompletní kádr.

Na utkání připravujeme také doprovodný program pro děti bude otevřen dětský koutek, kde si budou moct zaskákat na trampolíně a zasoutěžit o ceny! Soutěže budou připraveny i pro dospělé, kde se bude soutěžit o soudek piva.

 

Hartvíkovice - Benfica sobota 16:30 

 

Benfica se opět střetne s nováčkem soutěže, tentokrát zavítá na hřiště Hartvíkovic. Tedy soupeřem, s kterým se v minulosti setkávalo spíše naše áčko. Hartvíkovice zažili obrovský sešup, když ještě před deseti lety skončili třetí v divizi, v roce 2011 pak definitivně zmizeli z map krajský soutěží, do kterých se vrátili v tomto roce. Minulou sezonu skončili na třetím místě třebíčského okresního přeboru, to jim nakonec stačilo po odmítnutí Studence na postup. Premiéru v I.B třídě si určitě představovali lépe, na hřišti Křoví prohrál vysoko 3:6