Hodnotí PETR KARMAZÍN

PODZIM SLOVY TRENÉRA - STARŠÍ ŽÁCI

Třetím trenérem v řadě, který nám zhodnotil neúplnou podzimní část sezóny 2020/2021, je Petr Karmazín ze starších žáků, který tak učinil s tradiční pečlivostí sobě vlastní.

Starší žáci - 2020/2021, hráči ročník narození 2006 / 2007

Trenéři: Petr Karmazín, Petr Malý, Jirka Urbánek
Začátek: Sezónu jsme zahájili prvním tréninkem 12. 8. 2020
Tréninky na podzim: Úterý, středa, pátek – vždy od 16:15 hod (celkem 18 tréninků)
Soutěž: Krajský přebor žáků
Zápasů: Celkem jsme v podzimní části odehráli 7 mistrovských utkání
Výsledky v mistrovských utkáních: 2 výhry, 5 porážek

Otázky:
Jak hodnotím podzim 2020?
"Do starších žáků jsem postoupil s ročníkem 2007 a společně s ročníkem 2006 jsme vytvořili 14-ti členný tým. Pro mě to byla velká změna, protože starší žáci již hrají fotbal na celé hřiště. S trénováním mi pomáhají Petr Malý a Jirka Urbánek, za což jim oběma chci velmi poděkovat. Jirka Urbánek prošel akademií Vysočiny Jihlava a do našich tréninků přinesl mnoho nových poznatků a zkušeností s mládežnickým fotbalem. Klukům se tréninky, které Jirka připravuje, velmi líbí. Kluci se zase fotbalově posunuli o kousek dále. Co se týká zápasů, ze sedmi, které jsme stihli odehrát, jsme dvakrát vyhráli a pětkrát jsme odešli poraženi. Klukům nemůžu za porážky nic vytknout. Makali, bojovali, ale soupeři byli prostě lepší.

Jak ovlivnil COVID 19 náš fotbal? 
"Sezónu jsme museli předčasně ukončit 11.10.2020. Nestihli jsme odehrát čtyři mistrovské zápasy. Kluci přišli zhruba o jeden měsíc fotbalu na venkovním hřišti."

Naše plány pro zimní přestávku:
"Od listopadu jsme vždy chodili 2x týdně do haly na ZŠ. Letos nás ještě do haly vládní opatření COVID 19 nepustila. V novém roce bych chtěl zahájit přípravu na novou sezónu, která bude letos začínat již začátkem března a to dohrávkami odložených zápasů z podzimu."

Jaké jsou naše cíle pro druhou polovinu soutěže? 
"Znovu zapojit kluky do tréninku a opět začít dělat cvičení, při kterých se zdokonalují ve fotbalových dovednostech a pracují na své fyzické kondici. Také bych si přál zvládnout vítězně zápasy se soupeři, kteří jsou výkonnostně na naší úrovni. Pokud to zvládneme, tak se udržíme v soutěži, která je velmi kvalitní. Hrát těžké zápasy v této soutěži pomůže klukům k jejich dalšímu fotbalovému růstu. Posledním cílem je naučit kluky hrát fotbal tak, aby z toho měli sami radost."

Závěrem: "Děkuji klukům za pracovitost a snahu se neustále zlepšovat. Všem bych chtěl popřát šťastné a veselé Vánoce v rodinném kruhu."

Petr Karmazín