Žáci: Velká Bíteš - Okříšky 1:2 (1:1) mladší a 1:3 (1:0) starší

OKŘÍŠKY VYZRÁLY NA NAŠE ŽÁKY

Dvě porážky zapsali naši žáci...

Mladší žáci
Kluci měli zápas zvládnout! Dostali se do vedení díky brance kapitána M. Ševců, ale nedlouho před koncem prvního poločasu dostali branku na 1:1 a po řadě neproměněných šancí nakonec ve druhé půli inkasovali i druhý gól na 1:2. Škoda, tenhle zápas se dal bez problémů vyhrát...

Sestava: Rous - Kaláb, Malý, Kročil, Mateja, Ševců, Karmazín, Musil, Preis, Kadlec, Slavíček, Osoba, Havelka, Škoda

Starší žáci
Zápas začali dobře a dostali se do vedení díky hlavičce P. Urbánka, centroval A. Rozmahel. Zápas to ale byl vyrovnaný a i hosté měli několik dobrých šancí ke skórování. V úvodu druhé půle jsme dostali zbytečný gól na 1:1 a postupem času se ukázalo, že pokud někdo ještě jednou skóruje, zvítězí. Bohužel to byli hosté, které pět minut před koncem zápasu z trestného kopu vstřelili vítěznou branku. V závěru pak skórovali ještě jednou. Za výborný výkon chci pochválit brankáře F. Klímu.

Sestava: Klíma - Ševců, Preis, Šmerda, Požár, Dufek, Rozmahel, Jašek, Sláma, Hotárek, Havliš, Karmazín, Dvořáček, Urbánek, Holubář, Musil,