Víkendové ohlasy

Společně s koncem prázdnin přinášíme oblíbené víkendové ohlasy!

Střechu napadl tříruký obránce ...

Hned tři ruce použil obránce aby zastavil Laďu Střechu. Laďa se hned o první dojmy podělil s rozhodčím. "Drží mě jednou rukou, pak mě chytne druhou a nakonec třetí rukou." Rozhodčí nelenil a za tento nedostatek z anatomie odměnil našeho kapitána žlutou kartou.

 

Štístko Jirka Pelán ...

Změna řidiče prospěla poprvé jsme dovezli bod!

Michal Škorpík slavnostně otevřel náměstí ...

Nové náměstí slavnostně otevřel o sobotním večeru Michal Škorpík, který krásně proběhnul nově rekonstruované náměstí pouze v teniskách.

Radek Valsa - fotbalista s duší romantika ...

Záložník A-týmu je nejen šikovným fotbalistou, ale také veliký romantik. Namísto pomoci svým spoluhráčům připravil své přítelkyni krásné sobotní odpoledne na bítešském bowlingu!

 

"Máme lepší sekačku, měli by jsme je porazit"

I takto motivoval Marek Loucký své svěřence před utkáním.

 

 

Hádka dopadla dobře ....

V nedělním zápase benfiky se při exekuci přímého volného kopu v 18.minutě odehrála menší hádka. "Kopnu to teď já, já dám gól," pravil Radek Valsa nacož dostal jasnou odpověď. "Já ho dám, ale taky," a Michal Klusák zvýšil na 3:0.

 

Pro Kebera skončila sezona ...

Luboš Kerber si odnesl ze zápasu v Polné zranění, které ho už letos nejspíš nepustí na žádný hrad ani zámek. "Vypadá to bledě s berlemi se na žádný pořádný hrad nejspíš nedostanu, letošní sezona hradů a zámků pro mě asi skončila." Škoda Lubošova sbírka turistických známek se během prázdnin pěkně ztenčila. 


Ondra Mucha byl v Anglii ...

Nebyl tam na fotbale, jel autobusem a nic nám nedovezl. Prakticky není o čem psát, jen by se měl pro příště polepšit.

 

Michal Pelán se vrátil

Aktuální čtyřka v A týmu Michal Pelán (poř. golmanů Šula, Janoušek, Hemala, Pelán - pozn. autora) je zpátky v ČR, kamarádům dovezl čokoládu a ti mu za to vrátili přítelkyni, o kterou po dobu jeho nepřítomnosti vzorně pečovali. Michala v ulicích poznáte velmi snadno, na sobě má tričko záchranářů.