Muži A - 6. kolo MSD D : Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 0:0 (0:0)

BEZBRANKOVÁ DĚLBA

Bod za bezbrankovou remízu 0:0 si odvážejí z horké půdy v Havlíčkově Brodu hráči našeho áčka. Bylo na víc? Možná ano...

Nezvyklý sobotní dopolední termín přilákal na stadion v HB 165 diváků. Ti v zápase dvou dnes už tradičních rivalů branku neviděli. Obě mužstva si sice během zápasu vypracovala svoje příležitosti, ani jedna z nich se ale brankou neskončila. 
Naši hráči nastoupili ve stejné sestavě jako před týdnem v domácím zápase se Žďárem nad Sázavou a směrem dozadu opět předvedli velmi dobrý výkon. "Kluci v obranné fázi plnili veškeré pokyny a podařilo se nám udržet čisté konto," pochvaloval si trenér našich Marek Zúbek. Jedním dechem ale dodal: "Ve hře směrem dopředu jsme se v důležitých momentech dopouštěli nevynucených nepřeností a právě to nás brzdilo v cestě vstřelit alespoň jednu branku." 
Zápas ale náš trenér hodnotil spíše kladně: "Myslím, že bod ze hřiště tohoto soupeře má svou cenu, i když ve mně hlodá pocit, že jsme toto utkání za určitých okolností mohli zvládnout ještě lépe. Celkově jsem rád, že se nám do kádru po zdravotních potížích postupně vracejí rekonvalescenti a věřím, že nás jako tým už nic zlého nečeká."

Diváci: 165
Rozhodčí: Gasnárek
ŽK: 3:3

Sestavy:
Havlíčkův Brod: Soukal - Turek, Novák (71. Coufal), Dejl, Cakl, Pavlík (75. Peca), Fikar (86. Dočkal), Bajer (75. Hloušek), Trinh, Žíla, Kučera
Velká Bíteš: Pelán - Bartoš, Šperka, Daněk, Merdita, Sznapka (72. Macek), Krula (72. Novotný), Dufek (86. Mrňa), Škuta (78. Šimončič), Loup Pav., Moučka (78. Loup Pat.)