Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

Áčko přivítá Rosice, Benfica jede na Moravec

V druhém jarním domácím zápase přivítá naše áčko fotbalisty Rosic, Benfica zajíždí na horkou půdu Moravce. Své soutěže zahajuje doma také mládež, dorost změří síly s Novou Vsí a žáci hrají proti spojenému týmu Okříšek a Starče.

Áčko
Velká Bíteš - Rosice neděle 15:30

V neděli našim hráčům začíná těžká série domácích zápasů, kdy postupně vyzveme první tři týmy aktuální tabulky. Prvním na řadě je mužstvo z nedalekých Rosic. Tým vedený zkušeným trenérem Michalem Kuglerem aktuálně okupuje třetí místo tabulky Fortuna Divize D a zažívají dobrý vstup do jarní části sezony, kdy ztratili pouze dva body za domácí remízu s Holešovem, po výhrách v Brumově a doma s Tasovicemi se jejich bodový zisk momentálně zastavil na čísle 41 (19 zápasů – 12 výher – 5 remíz – 2 prohry). Rosice se opírají hlavně o dva pilíře – kvalitní defenzivu, v čele s brankářem Zádrapou, který je s dvanácti čistými konty a třinácti obdrženými brankami nejlepší gólmanem amatérských soutěží v České Republice a také o kanonýra Petra Malatu, ten letos zatížil branky soupeřů 15 brankami a je čtvrtým nejlepším střelcem soutěže. Jednu branku zaznamenal i v podzimním vzájemném měření sil, kde naši po sympatické první půli nakonec odjeli s jasnou prohrou 0:4. Naši hráči se na jaře představí podruhé doma, první zápas jim vyšel na jedničku a Pelhřimov odjel s nepopulárním „bůrem“, minulý týden pak sahali na bod ve Slavičíně, ale prohráli 1:2. 

 

Benfica
Moravec - Velká Bíteš B neděle 15:30

Benfica se představí na půdě jednoho z favoritů soutěže, kde se jim moc nedaří, když na hřišti Moravce pokaždé prohráli. Podzimní zápas na našem hřišti skončil nerozhodně 1:1.

Dorost 
Velká Bíteš - Nová Ves neděle 11:30

Žáci
Velká Bíteš - Okříšky/Stařeč sobota 9:00 mladší a 10:30 starší