Víkendové preview

Áčko hostí Blansko, Benfica jede do Rantířova a mládež zahajuje sezonu

Nabitý fotbalový víkend čeká naše fotbalisty. Hráči prvního týmu hostí v neděli od 16:30 tým Blanska. Benfica v sobotu hraje v Rantířově, taktéž v sobotu se od rána na našem hřišti hraje turnaj O pohár starosty města. V sobotu odpoledne také zahajuje sezo

Áčko - neděle
Velká Bíteš - Blansko (neděle 16:30)

V neděli na našem hřišti přivítáme dalšího nováčka letošního divizního ročníku, ještě loni třetiligové FK Blansko. Tedy našeho nedávného soupeře v rámci předkola MOL Cupu, ve kterém se nám podařilo soupeře porazit 3:1 a postoupit do dalšího kola. Mužstvo v létě převzal Martin Maša, který stál ještě loni na lavičce Bystřice nad Pernštejnem. Jeho velmi omlazené družstvo obralo na úvod favorita soutěže z Rosic o body za remízu 1:1. Následující dva zápasy už Blansku body nepřinesly – prohra 1:2 v Tasovicích a jasná prohra 0:3 se Starou Říší. Po třech kolech je tedy blanenský tým předposlední jen vinou horšího skóre před Šumperkem. Trenér domácích Havránek, by měl mít k dispozici kompletní kádr, kromě dlouhodobě zraněného Kerbera už může počítat i s Ondrákem, který již trénuje a oproti zápasu v Havlíčkově Brodě bude k dispozici.

Rozhodčí: Popelák Luboš - Mayer Petr, Mayer Jan
Delegát: Racek Oldřich

 

Benfica
Rantířov - Velká Bíteš B (sobota 16:30)

 

Dorost
Velká Bíteš - Radostín n.O. (sobota 16:30)

Žáci
Žďár nad Sázavou - Velká Bíteš (13:00 ml. a 14:30 st.)

 

Přípravky
O pohár starosty města Velká Bíteš
Přípravky se v sobotu představí v rámci 9.ročníku turnaje O pohár starosty města Velká Bíteš, který startuje v sobotu od 8:00 na našem fotbalovém hřišti. Turnaje se kromě domácího výběru zůčastní také mužstva Velkého Meziříčí, FŠ Třebíč, Měřína.