Muži B - 11. kolo I. B třídy, skupiny B - Stonařov - Velká Bíteš B 7:1 (3:0)

ZA DESET MINUT PO ZÁPASE

Zápas blbec má za sebou Benfika...

Benfika za sebou nemá povedený víkend. Zápas na hřišti silného Stonařova pro ni totiž skončil vlastně dřív, než se pořádně rozběhl. A proč? Domácí otevřeli skóre brankou v 10. min. To by samo o sobě nebylo takovou tragédií, kdyby se ale při tom nezranil brankář J. Bartošek, který musel nedobrovolně střídat. Rukavice si místo něj sice nasadil hráč z pole T. Loup, ale i přes jeho nesporné brankářské schopnosti nebylo v silách našich kvalitnímu soupeři vzdorovat.
A tak skóre postupně narůstalo v neprospěch našich, a když po výměně stran 3:0 přišla na začátku druhé půle krutá desetiminutovka, kdy domácí vstřelili čtyři branky, bylo načase se obávat o dvouciferný výsledek. Naštěstí se brankostroj Stonařova na čísle sedm zastavil. Našim se naopak podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, kterou vstřelil navrátilec v našem dresu R. Whittingham, a to ještě neproměnili pokutový kop.
S ohledem na okolnosti je tak nakonec výsledné skóre 7:1 pro Benfiku poměrně přijatelným výsledkem.

Sestava našich: Bartošek – Horák (54. Chadim), Hibš, Švanda O., Svoboda, Pokorný (67. Mahel), Whittingham, Švanda M. (73. Smejkal), Jakeš, Ondrák, Loup