Info k prvním dvěma turnajům Krajského přeboru

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Informace poskytl hlavní trenér Jan Vrba...

"Už dva herní víkendy má za sebou naše starší přípravka (SP). Obě víkendová kola sehrála na venkovních hřištích, takže na její účinkování na domácím trávníku si budeme muset počkat do neděle 20.9, kdy se proti našim nadějím postaví týmy z Bedřichova a Velkého Meziříčí.
V prvním hracím kole zavítala SP pod krásný hrad Pernštejn, na hřiště Nedvědice. Naši muži již vědí o síle nedvědického fotbalu své, ale naši mladíci si to ještě tak moc neberou. Proti Nedvědici a v dalších utkáních proti Bystřici nad Pernštejnem se představili po dlouhé pauze v dobré fotbalové pohodě a ze čtyř utkání se jim hned tři podařilo vyhrát. V tom čtvrtém, prohraném, se sice ještě v půli vedlo, ale do závěrečného hvizdu se vedení udržet nepodařilo. Není důležitý výsledek, ale herní projev a s tím bylo trio trenérů Drlíček, Kosour, Vrba velmi spokojeno.
Ve druhém kole cestoval náš tým na hřiště do Pelhřimova, kde na nás čekal právě domácí tým a kromě něj i výběr Chotěboře. Již při cestě na zápas bylo jasné, že při počtu omluvenek, který trenérům před utkáním dorazil, nebude snadné sestavu postavit. Na hřišti se jen stěží dalo silným soupeřům vzdorovat a pokud přičteme i drobná zranění, která vyřadila na zbytek fotbalového dopoledne hned tři hráče, bylo prakticky zbytečné o výsledku hovořit. Výsledek je ale věc jedna a týmový duch + chuť se porvat a nenechat nic zadarmo věc druhá. Za tohle odhodlání a snahu hrát fotbal do posledních sil musím hráče moc pochválit a vyseknout jim obrovskou poklonu."