Muži A - 2. kolo MSD D : Bystrc - Velká Bíteš 0:2 (0:1)

POVINNÁ VÝHRA V BYSTRCI

Poslední zápas letošní sezóny áčko zvládlo vítězně...

Áčko uzavíralo sezónu v zápase proti v tabulce beznadějně poslednímu týmu Bystrci, který je také jediným letošním sestupujícím. V areálu u brněnské ZOO se tedy očekávála jasná partie. Bystrc už v posledních zápasech působí dost rezignovaně a sezónu prakticky jen dohrává. A naši hráči si po předchozích vítězných zápasech rozhodně nechtěli v tom závěrečném uříznout ostudu. 
A domácí je do sedla posadili sami. Hned v 15. min. totiž obránce Zatloukal předvedl před vlastním velkým vápnem nevídaný kiks, doslova daroval šanci T. Sodomkovi, proti kterému zbytečně vyběhl i brankář Herink, kterého tak náš útočník snadno přeloboval - 0:1. Zápas tak dostal brzy očekávaný scénář a za horkého letního počasí směřoval k tušenému konci. 
Po změně stran naši pozorně bránili své těsné vedení a nakonec se ještě čtvrthodinu před koncem dočkali jeho pojistky, opět po neskutečné chybě domácího týmu. Pohanka totiž po autovém vhazování zvolil nesmyslné řešení malé domů těžkým kopem šajtlí, přihrál ale přímo T. Sodomkovi, ten jen lehce přiklepl míč D. Pořízkovi a ten jej snadno posunul do prázdné branky - 0:2. 
Naši tak přišli hodně snadno k oběma brankám, které jim zajistily poslední vítězství v sezóně a konečné 7. místo v MSD, skupině D.

Branky: 15. Sodomka, 75. Pořízek
Rozhodčí: Nejezchleb
ŽK: 2:1
Diváci: 80
Sestava našich: Sova - Hošek, Bárta, Mrňa, Novotný - Merdita, Kuldan, Whittingham (76. Pelikán) - Těšík (66. Svoboda), Pořízek, Sodomka