Kádr mužů podzim 2020

Změny v kádru a kompletní složení kádru pro podzimní část sezony.

Změny v kádru
Kádr se oproti zimě na několika postech liší. Patrik Mucha se vrátil do mateřského klubu, jako náhrada přichází jedenadvacetiletý Jiří Urbánek, rodák z nedalekého Křoví již v mládeži náš dres oblékal. Další posilou je Libor Daněk, který již v roce 2018 v našem týmu působil a pomohl mu k záchraně v soutěži. Ofenzíva se rozrostla o Filipa Krulu, který přichází z Miroslavy. Jedenadvacetiletý rychlý útočník působil v mládeži Zbrojovky Brno, poté hrál v Líšni a loni krátce působil v třetiligovém Znojmě. Zkušenosti týmu určitě dodá šestatřicetiletý Zdeněk Traxl, který přichází z Černé Hory, ale v minulosti působil například v Jihlavě nebo druholigovém Fulneku. Zajímavostí je, že jako mladší žáček rok působil v našem mužstvu. Na straně odchodů je pak Martin Knos, který odešel do Startu Brno. Na vlastní žádost klub opustil také František Kuldan, který bude na podzim oblékat dres konkurenční Bystřice nad Pernštejnem. Bez souhlasu klubu přestoupil Dominik Pořízek, který zamířil do Ráječka a od podzimu tak bude nastupovat v krajském přeboru. 

Příchody
Jiří Urbánek (Vysočina Jihlava), Libor Daněk (SK Líšeň), Filip Krula (Miroslav), Zdeněk Traxl (Černá Hora)

Odchody
Patrik Mucha (Velké Meziříčí), Martin Knos (Start Brno), František Kuldan (Bystřice nad Pernštejnem), Dominik Pořízek (Ráječko)

 

Kádr muži A podzim 2020
brankáři: Michal Pelán, Ladislav Cimbálník
obránci: Dominik Bartoš, Pavel Loup, Tomáš Mrňa, Jiří Urbánek, Luboš Pelikán
záložníci: Libor Daněk, Jaroslav Dufek, Marek Hošek, Aoi Isami, Patrik Loup, Adrian Merdita, Jakub Sznapka, Filip Svoboda, Michal Šimončič
útočníci: Filip Krula, Richard Novotný, Zdeněk Traxl, Jiří Ondrák