Informace k doposud odehraným turnajům

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka už má za sebou více jak polovinu sezóny, krátké info nám poskytl hlavní trenér Jan Vrba

Starší přípravka odstartovala svou podzimní část herně podařeným turnajem v Polné. Ročník 2010 dokonce zaskočil na tomto turnaji favorizovanou Jihlavu a k údivu všech přítomných dokázal vyhrát. V žádném případě není podstatný výsledek, ale předvedená hra na které se velmi intenzivně pracuje a některé individuální výkony jdou opravdu nahoru. Na podzim se naši hráči poměrně často objevují na domácím kolbišti. Zde se chtějí ukázat a mnohdy sklidí od diváků velký potlesk. Samozřejmě se nám nevyhýbají i prohry, někdy jsou kruté, někdy se se silným soupeřem nedá nic moc dělat (Humpolec, Žďár nad Sázavou..) Velmi solidní utkání jsme odehráli proti HFK Třebíč, to bylo pro naše barvy opět vítězné. Zatím poslední turnaj se odehrál ve velmi těžkých povětrnostních podmínkách ve Žďáru nad Sázavou. Týmy domácího Žďáru a FŠ Třebíč byly sice nad naše síly, ale herně jsme určitě nezklamali. Proti FŠ Třebíč dokonce hráči ročníku 2010 v půli utkání vedli. I přes prohru může promrzlé hráče hřát u srdce předvedený výkon. Naši hráči se na podzim ještě znovu přestaví doma, tak nás přijďte podpořit.