Sparta Brno - Velká Bíteš 5:4 (1:2)

Áčko v prvním přípravném zápase prohrálo

V úvodním zápase přípravy s 8.týmem Jihomoravského krajského přeboru jsme odehráli vyrovnanou partii, ale se šťastnějším koncem pro domácí tým.

V prvním přípravném zápase se naši hráči představili na hřišti účastníka krajského přeboru Jihomoravského kraje Spartě Brno. Proti tradičnímu soupeři v zimní přípravě trenér Mika poslal také trojici testovaných hráčů Hoška, Bílka a Juříčka. Jako první se prosadili domácí, když se po sérii chyb naší defenzivy individuálně prosadil domácí křídelník. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat ve vápně se k míči dostal Juříček a vyrovnal. Stejný hráč poté využil zaváhání domácího stopera a otočil skóre na 2:1 v náš prospěch. Stejný stav vydržel i do poločasu.

Ve druhém poločase se s brankami roztrhnul pytel. Domácí hned v úvodu otočili na 3:2, poté dokázal srovnat Loup, stejný hráč poté nastřelil tyč. Do vedení šli pak opět domácí, našim se podařilo ještě srovnat, když hlavou završil hattrick při své premiéře Juříček. Domácí si ovšem dokázali vzít vedení zpátky, když se za vápnem opřel do míče domácí hráč a technickou střelou mířil do levého růžku Pelánovi svatyně. Na pátou branku domácích už jsme odpovědět nestihli a tak utkání skončilo těsnou prohrou našich barev.

Další přípravný zápas čeká naše hráče v úterý, kdy se představí proti juniorce Zbrojovky Brno. Utkání začíná v 17:30 a hraje se v areálu VUT.

Sestava: Matiášek- Pokorný, Bílek, Mrňa, Ivančík- Novotný, Mucha, Hošek, Ondrák- Klusák, Juříček
střídali: Pelán M., Pelán T., Nekuda, Chlup, Pohl, Loup