Muži B - 4. kolo I. B třídy, skupiny B - Bohdalov - Velká Bíteš B 0:1 (0:0)

"GIGI" Jelínek vychytal GRANDE VITTORIA

Drazí Tifosi, čtěte da giornale ódu o tom, jak naši campiones ze squadra Benfika eroiko výkonem udolali competitores z cittá Bohdalov.

Na Benfiku se nahromadila spousta problemas už před odjezdem. Formazione se tvořila na poslední chvíli a opět bylo nutné, aby naše calciatores podpořili mladí kolegové z juniores.
Nicméně všechno dopadlo tak, že k partita de calcio odjel kvalitní výběr našich eccellente calciatores.V prvním tempo naši calciatores trpělivě bránili a nenechali domácí squadra skórovat. Naopak sami se mohli radovat, ale bomber Jiří Pokorný bellissimo střelou trefil jen břevno.
Po změně stran rapido Honza Jakeš vyslal do opportunita právě Jirku Pokorného a ten sám proti portiere domácích nezaváhal – 0:1.
I když ale naši calciatores vedli, další problemas ještě měly přijít. Po impreciso malé domů musel náš portiere Jožka Bartošek faulovat domácího calciatore a obdržel rosso carta. Do branky tak musel chtě nechtě náš presidente Jirka „Gigi“ Jelínek. Jeho compagnos ale skvěle bránili těsné vedení a domácí calciatores do occasiones příliš nepoustěli. Navíc náš presidente se v brance pohyboval jako tigre a bylo evidente, že pallone de calcio za svá záda prostě nepustí.
Domácím nepomohl ani arbitro, který ještě stihl otočit fallo a přísně vyloučil našeho Jirku Ondráka.
Eroiko výkon našich v devíti calciatores ale nakonec stejně vedl k fantastiko vittoria.
Takže: „Campiones, grande complimento od nás všech!“

Gol: Jiří Pokorný
Arbitro: Jirsa
Spettatore: 100
Cartas giallo: 1:5, cartas rosso: 0:2
Formazzione Benfika: Bartošek – Horák (70. Mahel), Švanda O., Pelán, Ondrák, Chadim, Pokorný (90. Lunda), Jelínek, Švanda M., Jakeš, Loup