Kádr mužů vstupuje do nové sezony s řadou změn

Loňské 13.místo v tabulce krajského přeboru jistě nelze považovat za úspěch. Trenér František Klusák si toho byl dobře vědom a proto žádal o posílení řad svého týmu. Toho se nakonec i dočkal.

Velice krušné léto zažili funkcionáři bítešského Spartaku. V kolonce příchody najdeme několik zajímavých jmen. První posilou se stal Lukáš Němec, odchovanec brněnské Sparty přichází na hostování ze sousedního Křoví, které v minulé sezoně sestupilo z I.A třídy. Sestup zažila v minulé sezoně i naše druhá posila - Jaroslav Kubec. Ten sice přichází jako hráč divizních Rosic, ale jaro strávil v jiném divizním celku Tatranu Bohunice. Stejně jako v minulém ročníku pak budeme moci v týmu vídat také Radka Valsu, z kterého jsme již udělali bítešáka. V přestup se pak změnilo hostování útočníka Petra Matouška a i na podzim bude bítešský dres oblékat Jiří "Glušča" Pokorný z Borů.
 
Důležitou zprávou je i fakt, že konec kariéry si rozmyslel nestárnoucí mladík Vlasta Šula, který tak bude strašit soupeřovi útočníky minimálně ještě na podzim.
 
Na straně odchodů žádné jméno nenajdeme. Začátek sezony určitě nestihne dvojice Tomáš Dvořák, Michal Pelán. Kteří jsou momentálně na zkušené ve světě. Oba by se však měli během podzimu připojit k týmu. 
 
 
Prakticky beze změn zůstal i kádr benfiky. Ten do podzimních bojů povede stejně jako na jaře Marek Loucký. Během letní přípavy se v týmu představil stoper Ondřej Mucha z Dolních Heřmanic, který u nás zůstává na roční hostování.