Víkendové preview

Áčko vyzve na jaře neporažené Jaroměřice

V neděli dopoledne uvidíme zápas áčka proti Jaroměřicím, Benfica odjíždí do Měřína, Dorost hostí Novou Ves, Žáci odjíždí do Nedvědice a Přípravky sehrají v sobotu doma turnaj, soupeřem budou týmu FŠ Třebíč B a Bystřice nad Pernštejnem

Áčko 
Velká Bíteš – Jaroměřice nad Rokytnou - neděle 10:15

V dnešním zápase na našem hřišti přivítáme nejlepší tým jara - Destrukci Jaroměřice nad Rokytnou. Na podzim hodně nevýrazné výsledky na jaře vystřidala spanilá jízda. Výměna trenéra, kdy na lavičku usednul Karel Kolesa přinesla na jaře famózní bilanci 9 zápasů, 7 výher, 2 remízy a hlavně žádná prohra. A mimochodem cenný skalp ze hřiště nyní již divizního Havlíčkova Brodu v poměru 4:0. To vše svědčí jak těžkou zkoušku mají před sebou naši fotbalisté. Navíc mají hráči v paměti také debakl z loňského jara, když Jaroměřice vyhráli v Bíteši vysoko 7:1. Na podzim utkání dopadlo jednoznačně v náš prospěch - vyhráli jsme 3:0. Trenér Klusák opět počítá ztráty, určitě bude chybět Horký, kterého čeká disciplinární trest, dále dvojice Tomáš Pelán a Tomáš Dvořák, kteří jsou stále zranění.

 

 

Benfica 
Měřín – Velká Bíteš B - neděle 16:30

Benfica cestuje na hřiště Měřína, který je aktuálně se 47 body na druhém postupovém místě v tabulce 1.B třídy.

 

 

Dorost 
Velká Bíteš – Nová Ves - neděle 13:30

Naši dorostenci jsou v tabulce 1. třídy dorostu na 8. místě (24 b) a v dnešním pozápase áčka vyzvou dorostence Nové Vsi, kteří jsou na 6. místě se ziskem 29 bodů.

 

 

Žáci 
Nedvědice – Velká Bíteš - sobota 9.30 a 11.00

 

 

Přípravky 
Velká Bíteš – FŠ Třebíč B, Bystřice n. P. – sobota od 14.00

 

V sobotu po obědě bude na našem hřišti další „turnajové kolo“ Krajského přeboru přípravek