Dorost – 14. kolo krajského přeboru: Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)

REMÍZOVÉ DERBY

V posledním podzimním utkání jsme v předehrávce prvního jarního kola hostili celek Velkého Meziříčí, kterému jsme chtěli vrátit těsnou venkovní prohru 3:4.

Zápas jsme začali aktivně, ale do šancí jsme se dostávali složitě. Neseděla nám tvrdá, někdy až možná trochu „zákeřná“ hra hostujících hráčů, na kterou jsme nedokázali adekvátně reagovat a spíš jsme se jí nechávali rozhodit. S blížícím se koncem prvního poločasu jsme se i tak dostali do vedení. Karmazín vysunul na křídle Jaška, ten míč vrátil před branku a Mašek přesně zakončil – 1:0. Bohužel vedení jsme neudrželi ani ne pět minut. Hosté po akce vedené zleva srovnali přesnou střelou k tyči – 1:1.
Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Soupeře jsme mírně přehrávali, ale většinu soubojů na tělo jsme nižším důrazem ztráceli a k úspěšnému zakončení akce nám často chyběl krok nebo poslední přihrávka. Přesto jsme několikrát mohli rozhodnout. Velké šance neproměnili hlavně Mateja a Škoda. Štěstěna nám však tentokrát nebyla nakloněna tolik jako před týdnem, a tak se oba soupeři rozešli smírně 1:1.

Přesto podzim končíme na velmi pěkném 6. místě tabulky (ze 14 mužstev) se ztrátou pouhých čtyř bodů na 3. místo.