Velká Bíteš - Blansko sobota 18:00

Informace k pořádání zápasu MOL CUP Velká Bíteš - Blansko

V článku přinášíme podrobné infomace k podmínkám účasti diváků na zítřejším utkání mezi naším týmem a týmem Blanska. To se uskuteční již zítra (tj. v sobotu) na našem stadionu od 18:00.

Vážení příznivci,

Při zítřejším utkání předkola MOL CUPu je náš klub povinen dodržet podmínky pořádání sportovního utkání podle pravidel vycházejících z platného opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 21.června 2021 a to takto:

Podmínky pro účast všech osob na utkání:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Prosím tímto všechny naše příznivce,aby dodržovaly tato nařízení a u vchodu do areálu při zakoupení vstupenky předložily požadované dokumenty, které splňují výše uvedená kritéria.

Děkujeme za pochopení

Marek Zúbek
jednatel klubu