Černá Hora - V.Bíteš B 3:8 (2:5)

Benfica si poradila s Černou Horou 8:3

V jednoznačnou záležitost se nakonec proměnilo přípravné utkání našeho béčka proti Černé Hoře. Na umělé trávě v Blansku naši hráči vstřelili hned osm branek.

Velký comeback přinesl dnešní zápas, v brance našeho týmu se představil Karel Janoušek!


Úvod utkání patřil spíše výběru Černé Hory, kteří nás na začátku zápasu přitlačili. Přesto v páté minutě centr z přímého kopu našel na zadní tyči volného Pelána, který otevřel skóre zápasu. Netrvalo dlouho a dočkal se také náš dnešní soupeř po sérii chyb zakončil domácí hráč hlavou a překonal Janouška. V 18.minutě zakončil přesně povedený brejk Pokorný, ale ani toto vedení netrvalo dlouho a o sedm minut později se z penalty po faulu Ondřeje Švandy prosadil domácí hráč. Naši ovšem dnes byli při střelecké chuti a v 32. minutě se po velké hrubici domácího brankáře dostal ke gólu z kategorie snadných Ondrák. 38. minuta přinesla další branku Ondrák zatáhnul míč po levé straně a předložil ho ve vápně volnému Jakešovi, který propálil vše co mu stáo v cestě. Poločasový účet dokonal svou druhou brankou pokorný, když Ondrák vybojoval míč a Pokorný přetlačil domácího brankáře i stopera. Druhý poločas přinesl nejprve tlak našich, aby se zhruba po deseti minutách osmělili také domácí, kteří trefili břevno Janouškovi svatyně. Byli to, ale opět naši a konkrétně Aio Isami, který se prokličkoval až k brankáři a s přehledem zakončil. V 78. minutě podruhé v zápase kopali domácí pokutový kop a opět byli úspěšní - 6:3. Závěr patřil našim, nejprve Kuldan vyslal do samostatného úniku Ondráka, který se nemýlil. V poslední minutě pak Martin Švanda předložil ukázkový míč Tomáši Loupovi, který uzavřel divoké skóre zápasu v náš prospěch - 8:3.

 

Sestava: Janoušek- Loup T., Pelán, Švanda O., Švanda M.- Chadim, Pelikán, Kuldan- Jakeš, Pokorný, Ondrák
střídali: Isami, Mahel