Změny v kádru áčka

Áčko posiluje ofenzivu, přichází Zdeněk Traxl a Filip Krula!

Zkušenost a dravé mládí i tak se dá pohlížet na novou dvojici nových hráčů v našem dresu. Oba útočníci se v našem dresu představili už v několika přípravných zápasech, v minulém týdnu pak došlo k definitivnímu dotažení jejich přestupů a v sobotním zápase

Zdeněk Traxl (36) je zkušeným fotbalovým útočníkem, který přichází pomoci mladému týmu hlavně se střílením branek. Zajímavostí je, že Zdeněk už v našem klubu působil a to v sezoně 1994-1995, kdy jako mladší žák rok nastupoval v našem dresu. Pak se přes Blansko, Vysočinu Jihlava nebo například tehdy druholigový Fulnek dostal až do Rakouska, kde se po sedmiletém angažmá vrátil do mateřské Černé Hory. V roce 2017 se stal dokonce nejlepším fotbalistou Blanenska.

Filip Krula (21) mladý a dravý útočník přichází z fotbalového klubu Miroslavy, kde působil v minulé sezoně po krátkém neúspěšném angažmá v třetiligovém Znojmě. V mládeži Filip nastupoval takřka výhradně za prvoligovou Zbrojovku Brno, odkud se přes HFK Třebíč dostal až do třetiligové Líšně, kde byl i u úspěšného tažení do druhé ligy. Nyní se tedy přesouvá do našeho klubu, kde by měl prohánět obrany našich divizních soupeřů.

Klub dále finalizuje příchod Jiřího Urbánka z FC Vysočina Jihlava.

 

Odchody

Do Startu Brno přestoupil Martin Knos, kterému tímto děkujeme za jeho služby v našem dresu a přejeme mu vše nejlepší do jeho další kariéry. Do Ráječka přestoupil bez souhlasu oddílu D.Pořízek.

 

zdroj fotografií
http://superliga.cz
fczbrno.cz