Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Jako obvykle ohlasy po neděli plus pár zajímavostí.

Ohlasy po utkáních

Áčko
Velká Bíteš - Ždírec 0:3

Jan Pohl - navrátilec do sestavy
"Myslím si, že z naší strany to byl prvních 30 minut velmi dobrý výkon, pak postupně přebrali iniciativu hosté a my měli čím dál větší problémy uržet míč na kopačkách a z toho hrozili smrtící brejky Ždírce. Rozhodl docela šťastný gól, který nás zlomil jinak za mě a za Lubíka měli jsme nohy jako konve."

Benfica
Vladislav - Velká Bíteš 3:1

Marek Loucký - trenér Benfici
"V celém utkání jsme tahali za kratší konec provazu a případný úspěch tak závisel na naší schopnosti neinkasovat. Bohužel poslední zápasy máme v defenzivě trošku problémy a proti vedoucímu týmu tabulky byly tyto problémy vidět v plné nahotě. Proti Křižanovu se musíme zlepšit ve všech herních činnostech. Bude to zápas jara!"

 

A co nám přinesl uplynulý víkend?

 

O Mirkovi Ivančíkovi se tu dnes nedočtete
Mirek Ivančík požádal, abychom ho pro tento víkend z víkendových ohlasů vynechali. Proto tak činíme a nic se o něm zde nedočtete.

 

Matoušek nezvládá svou úlohu
Petr Matoušek si po návratu do Velké Bíteše vysloužil neotřesitelnou pozici ve funkci svačináře. Bohužel zhruba poslední dva týdny svou úlohu pěkně fláká a hráči byli poslední dva týdny bez buchet!

 

Zruší teletext a pořídí si Facebook
Jen co pomalu vyšuměla aféra Jelínek a Pohl. Na obzoru je další, nyní mezi Michalem Klusákem a opět Lukášem Pohlem. Michal Klusák nastoupil jak jinak než s číslem, které nikdy nenosil a navíc i s kapitánskou páskou, přestože byl kapitán Suchý přítomen. Wayne Klusák nám sdělil jaké se nabízí řešení. "Zruším teletext, pořídím si ten Facebook, přidám si ho do přátel a pak ho hned smažu. Příště tak snad budu hrát se svým číslem." 

 

Štístko David Rozum
Bilance Davida Rozuma o tomto víkendu - 3 zápasy, 3 prohry a skóre 2:8. Po Křoví a Velké Bíteši se šušká jak je důležité míti Davida. 

 

Těžký život stopera

Na hřišti nepřehlédnutelní, ale doma musí poslouchat. Své o tom ví naši stopeři. 

 

Jan Pohl
Jeho cesta k prvnímu utkání byla neskutečně klikatá, takže jenom ve zkratce čím si Honza prošel než mohl nastoupit k prvnímu fotbalovému zápasu: 54 hokejových utkání, bolavé třísla, bolavé koleno, bolavé záda, pokácel asi 300 lesů, položil asi 15 střech. Ale v neděli se po dlouhé době ukázal, někteří jeho spoluhráči marně lovili v paměti s kým to vlastně hrají. 

 

Luboš Kerber
Luboš přišel! Po několikazápasové absenci se na hřišti objevil také Luboš Kerber. Na sraz dorazil v bačkorách a s odpadkovým košem v ruce a se slovy "Pojďme rychle hrát, něco jsem si vymyslet musel. Řeknu že byl plné kontejner."  

 

Ladislav Střecha
Laďa jako čerstvý ženáč zatím neměl na jaře problémy s docházkou. Ovšem přišel osudný pátek ve schránce jeho brněnského bytu se objevili slevové kartičky do Tesca a nový leták z Ikei a o programu nedělního dopoledne bylo jasno. Oficiální důvod absence rýmička a kašílek.