Dorost: I. třída, skupina B - 9. kolo - Předín - Velká Bíteš 2:1 (0:1)

DOROST TENTOKRÁT NARAZIL

Dorost po předchozích úspěších tentokrát nešťastně prohrál... Info nám poskytli Luboš Pelikán a Filip Svoboda

Luboš Pelikán
"V sobotu jsme nastoupili na hřišti v Předíně, kde jsme sice neodehráli špatný zápas, ale po celou dobu se nedařil první dotek s míčem. I přesto jsme si vytvářeli velký počet gólových šancí, které jsme ale bohužel nedokázali uklidit mezi tyče. V průběhu druhého poločasu jsme udělali dvě velké chyby, které by nás ale nemusely mrzet, kdybychom předchozí šance proměnili. Výsledek 1:2 nás proto hodně mrzí, protože jsme soupeře ve druhém poločase přehrávali. Takových chyb se musíme příště vyvarovat." 

Filip Svoboda
"Přestože první polovina zápasu byla z naší strany hodně nepovedená, skórovali jsme už ve 14. minutě a vedení do poločasu udrželi. Ale chyb a zbytečných ztrát v přechodu na útočnou polovinu bylo moc. V druhém poločase nás probudil rychlý gól soupeře po kombinační chybě před vlastním vápnem. Následující dvacetiminutovka přinesla z naší strany spoustu útočných akcí a soupeře jsme přehrávali, ale několik 100% šancí jsme neproměnili. Pak se opakovala hra z prvního poločasu a nakonec jsme inkasovali rozhodující gól zápasu."

Sestava našich: Navrátil - Duraj (46. Macholán), Holý, Mahel (61. Urbánek), Svoboda, Krejčiřík, Chadim, Pelikán, Lunda, Havlíček, Tvrdoň
Branka: 14. Lunda Adam