Hodnocení podzimu

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Jako první nám své hodnocení podzimní části zaslal trenér mladší přípravky Ondra Malý

"V průběhu podzimu jsme odehráli řadu a řadu utkání, v nichž jsme narazili na soupeře nejrůznější kvality. Musím na tomto místě především kvitovat, že těch soupeřů, na které jsme opravdu neměli, bylo pomálu. Naši hráči dle mého názoru prokazují výrazné zlepšení oproti minulé sezóně, a já pevně věřím, že tento nastavený trend bude pokračovat. Stále se snažíme zaměřit především na individuální herní dovednosti, a z nich především na obcházení soupeře, takže chápu, že obraz naší hry může někomu připadat trochu nefotbalový, a někteří hráči trochu sobečtí. Je to však přesně ten obraz hry, který po nich vyžaduji, a který je dle mého názoru pro jejich vývoj do budoucna nejlepší. Tak se podle mého názoru totiž vytváří sebevědomí, rozdíloví hráči. A takové hráče tvořit chci! O to větší překvapení a radost mi však dokážou udělat individuální situace, kdy navzdory naší "strategii" hráči dokáží vytvořit týmové akce jako z partesu. Samozřejmě i v naší hře je řada a řada chyb, ale to je, zvláště v této kategorii, zcela normální, a nemám v plánu za to své svěřence nějak zásadněji plísnit. Pořád si totiž myslím, že tím nejdůležitějším je, aby je to bavilo. A to nadšení, které naši hráči dokáží projevit, je někdy doslova nakažlivé. Takže pevně věřím, že tento základní cíl stále plníme! A věřím, že jej budeme plnit i v časech budoucích."