Info z turnaje v Humpolci

PŘÍPRAVKA UKONČILA PODZIMNÍ VENKOVNÍ SEZÓNU

Naši nejmenší fotbalisté ukončili posledním turnajem podzimní část své sezóny 2018/2019

Mladší přípravka - info trenér Jan Vrba

"Mladší přípravka dobojovala o víkendu svůj fotbalový podzim. Odcestovat do Humpolce s torzem hráčů je si trochu obtížná situace, ale pokud si hráči uvědomí, že hrají i za své nemocné spoluhráče, tak to až tak zle dopadnout nemusí. A hned v úvodním utkání proti Žďáru nad Sázavou se pětice statečných semkla a doslova jako jeden muž držela naše fotbalové naděje hodně dlouho v kurzu. I přes fakt, že na střídání byl pouze jeden hráč, bojovali naši mladí fotbalisté jako lvi. Prohra 3:6 nikoho nemrzí, protože předvedený výkon se musel každému líbit. O branky se postarali hráči Vrba, Slavíček a Hlavínek. V utkání s Humpolcem se projevila trochu únava, ale předvedená hra opět předčila všechna očekávání. Poločasový výsledek 2:1 byl hlavně pro silný Humpolec nečekaný. Do druhé půle už kvůli zranění nenastoupil Ondra Hlavínek a bez střídání se vzdorovat nedá. Humpolec přidal pět branek a vyhrál 7:1.
Mladší a začínající ročníky v Humpolci také nezklamaly. Fotbal je prostě baví a na výkonech je to znát. Za zmínku stojí určitě skvělý výkon brankáře Lukáše Drlíčka, který v prvním utkání vstřelil i jediný gól našich barev. V Bíteši je nyní spousta dobrých fotbalistů, kteří se zcela jistě budou zlepšovat. Všem hráčům bych chtěl za přístup v utkáních a na tréninku poděkovat, jen tak dál."

Sestava: Svoboda, Drlíček, Vrba, Hlavínek, Slavíček, Ondráček, Prokeš, Pelán, Caha, Kamínek, Karmazín, Voda, Plechatý, Sokol

 

Starší přípravka - info trenér Martin Brzobohatý

2008: Brzobohatý, Chytka, Drlíček, Havelka, Balej, Sláma, Kroulík, Cross, Hotárek, Doležal

FCVB - FC Chotěboř 4:8 (2:3)
Branky: Chytka, Drlíček, Sláma, Doležal

"Krásné nedělní ráno a perfektní vstup do utkání. Po kombinační hře a dvou umístěných střelách obránců vedeme 2:0. Jenže poločas trvá 25 min. a kluci z něj dobře odehráli pouze prvních deset. Soupeř skóre otočil a v poločase bylo v náš neprospěch.
Druhý poločas a jeho průběh nebyl z těch nejvydařenějších. Soupeř nás přehrával a i díky standardním situacím odskočil na 7:2. Zejména jejich výborně zahrávané rohové kopy jsme neuměli bránit. Marné tak bylo, že posledních deset minut kluci ještě dokázali "máknout" a snížili na 4:7. Soupeř měl poslední slovo a po odraženém balónu zaslouženě výhru zpečetil."

FCVB - TJ Sokol Bedřichov 8:3 (5:1)
Branky: Sláma 3x, Kroulík 2x, Drlíček, Havelka, Chytka

"Druhé utkání začali naši hráči ve velkém stylu. Nasazením a pěknou kombinační hrou zatlačili soupeře do defenzívy. Poměrně rychle se nám podařilo vstřelit první branku a ujmout se vedení. Poté chvíli čaroval soupeřův brankář, který chytil několik našich vyložených šancí. Nakonec se nám povedlo jeho kouzlo odčarovat a vstřelit další dvě branky rychle za sebou. Celý první poločas jsme na hřišti dominovali a předváděli krásný fotbal. Soupeř hrozil pouze z brejku, které jsme až na jednu výjimku dokázali pokrýt. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět velmi dobře a během prvních pár minut jsme dokázali vstřelit dvě branky. Stav 7:1 nás uspokojil, stále jsme se snažili hrát, ale ztratili jsme přímočarost a snahu zakončit. Často jsme začali více ztrácet míče po individuálních chybách a soupeř se začal častěji dostávat do zakončení. Přesto se častěji hrálo před bránou soupeře. Celý tým musím pochválit za předvedenou hru i nasazení. Škoda že takto nehrajeme častěji."

2009: Božek, Janoušek, Cross, Hotárek, Hanzelka, Stejskal, Nováček, Kaláb, Střecha, Holík

FCVB - FC Chotěboř 4:12 (2:8) 
Branky: Janoušek 2x, Nováček, Střecha

"Tento zápas se našim hráčům vůbec nepovedl. Se srovnatelným soupeřem jsme propadli naprosto ve všem. Od začátku jsme všude byli později nebo vůbec. Soupeř bez větších problémů navyšoval svoje vedení a naši hráči s tím neuměli nic udělat. Teprve na konci prvního poločasu se naše hra zlepšila a dokázali jsme se také dostat do zakončení. Nejprve jsme se zastřelovali, ale nakonec se nám podařilo alespoň trošku snížit soupeřovo vedení. Druhý poločas byl už byl vyrovnanější, ale stále se ukazovala naše zranitelnost před vlastní bránou. Místo důrazu a snahy o odebrání míče jsme se jenom dívali kolik dorážek potřebuje soupeř ke vstřelení branky. Vzhledem k našemu výkonu byl výsledek ještě milosrdný."

FCVB - TJ Sokol Bedřichov 7:5 (2:2)
Branky: Hanzelka 4x, Hotárek 2x, Střecha

"Od začátku zápasu to vypadalo jako by nastoupil úplně jiný tým. Naši hráči hráli s obrovským nasazením a bojovností, za což byli odměnění dvěma rychlými brankami. Skoro celý první poločas hráli uvolněně a fotbal si užívali. Před koncem prvního poločasu jsme zbytečně, po vlastních chybách, dvakrát inkasovali. Naše hra v těchto chvílích nebyla vůbec dobrá, ale naštěstí nás soupeř nedokázal potrestat. V druhém poločase jsme se uklidnili, na naše kopačky se vrátila bojovnost a soupeře jsme přehrávali. Naši převahu jsme dokázali využít a odskočit soupeři až na rozdíl čtyř branek. Bohužel na konci zápasu jsme se opět nevyvarovali zbytečných chyb ze kterých soupeř snížil. Za tento zápas je potřeba pochválit celý tým za bojovnost."