Muži B - 5. kolo I.A třídy, skupiny B : Velká Bíteš B - Budišov/Nárameč 3:4 (2:2)

PÁTÁ PORÁŽKA

Benifka ani v pátém zápase sezóny nebodovala...

Úvod do zápasu našim vyšel, už v 5.minutě si na dlouhý míč Pelána naběhl Tvrdoň, který obešel vyběhnutého Bajera a střelou do prázdné branky otevřel gólový účet zápasu – 1:0. Ještě veseleji bylo ve 23. minutě. Pokorný doběhl špatný odkop hostujícího obránce a těsně před vápnem byl sražen Bajerem. K údivu všech se celý incident obešel bez osobního trestu pro hostujícího brankáře, a tak trest přišel až z přímého kopu, kdy Valsa uklidil bezpečně míč k tyči – 2:0. Bohužel vedení nevydrželo našemu týmu dlouho, centrovaný míč Hrádka skončil k překvapení všech až v šibenici Klímovi svatyně – 2:1 a když se v 32. minutě opřel z dálky do míče Horký a vymetl stejnou šibenici podruhé, šlo se do kabin za remízového výsledku – 2:2.
V 56.minutě se skóre měnilo znovu, jednoduchou situaci bohužel vyřešil domácí Mejzlík nejhůř jak mohl, jeho nedůraznou malou domů vypíchnul Dušovský a otočil průběh zápasu v prospěch hostujícího mužstva – 2:3. Podobnou chybu za tři minuty vyrobil i hostující stoper, nabídnul Ráboňovi samostatný únik na Bajera, ten se moc nerozpakoval a z hranice vápna opět vyrovnal – 3:3. Rozhodnutí přišlo v 72.minutě. Centr do vápna v hraniční ofsajdové situaci dopravil do branky Horký – 3:4. Naši nesložili zbraně a hnali se za vyrovnáním. Blízko byl Jašek, který poslal míč za záda Bajera, toho ale zastoupil na brankové čáře Hibš. Dobrou možnost měl i Pokorný, ale z malého vápna nedokázal hlavou umístit míč mezi tři tyče. Evidentní ruku hostujícího hráče ve vápně pak rozhodčí jako penaltovou neposoudil, a tak se naše Benfika bohužel ani v pátém letošním představení prvních bodů nedočkala.

Sestava našich: Klíma – Mejzlík (64. Ševců), Pelikán, Pelán, Svoboda, Ráboň, Pokorný, Valsa (83. Švanda O.), Švanda M., Mahel (76. Horák), Tvrdoň (64. Jašek)