Krátký rozhovor s Pavlem Loupem

„Bíteš neberu jako přestupní stanici“, říká nová posila Pavel Loup

Další Loup, v pořadí už čtvrtý sdílí kabinu našich mužů. Čerstvá posila z brněnské Sparty nám zodpověděla několik otázek.

Minulou sobotu v zápase proti Líšni jsi poprvé oblékl bítešský dres, jaké to pro tebe bylo a jak svoji premiéru hodnotíš?
Mít na sobě dres Bíteše byl super pocit, od první minuty jsem věděl, že mě to tady bude sedět. A svůj výkon bych nerad hodnotil, protože se jednalo o první přípravné utkání.

Poprvé v kariéře by jsi měl na jaře nastoupit v divizi, co od soutěže očekáváš a jaký máš názor na její úroveň?
Na divizi se těším moc. Soutěž je to kvalitní a co jsem mohl vidět, tak je rychlejší a důraznější než kraj, který jsem hrál doposud.

Jak se těšíš na svoje nové angažmá a jak na tebe mužstvo po zhruba 14 dnech přípravy působí?
Kabina včetně trenérů na mě působí velice dobrým dojmem, s většinou kluků se znám už delší dobu, buď z předchozích týmů nebo přímo tady z Bíteše, protože sem jezdím docela často, nejen na fotbal.

Můžeš nám prozradit jak jsi se k fotbalu dostal, kde jsi všude působil a co považuješ za svůj největší dosavadní úspěch?
Tak fotbal hraju od malička. Začal jsem ve čtyřech letech a to za na stadionu v Lužánkách, kde jsem prošel Zbrojovkou Brno. Ve Zbrojovce jsem byl od 4 do 15 let. Pak jsem přestoupil do brněnské Sparty, kde jsem rok vydržel v dorostu a od 16 let pravidelně hraju KP mužů. Za fotbalový úspěch beru určitě vítězství v lize v žákovských kategorií a taky 2x druhé místo v KP.

Jaké jsou tvoje fotbalové cíle nejen v nejbližší době a kam by jsi to chtěl s fotbalem dotáhnout?
Můj cíl je hlavně se fotbalem bavit a vyhrávat. Bíteš rozhodně neberu jako přestupní stanici, takže bych chtěl, aby jsme společně udělali řadu úspěchů tady!