Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Ohlasy z víkendových zápasů a protože jich nebylo mnoho doplnili jsme článek o jednu novinku.

Ohlasy trenérů po zápase ...
Jelikož o víkendu zavládlo v obou týmech bezvládí a ani jeden trenér se na utkání nedostavil. Žádné ohlasy dnes nečekejte. Při celkovém skóre 3:10, se pak přímo nabízí, že trenér asi bude potřeba.

 

"Slepý kuře si našlo zrní!"
Jirka Glušča Pokorný okomentoval svoji branku proti Náměšti.

 

"Já nemám věci ..."
Tomáš Loup po příjezdu do Jemicka zjistil, že na zápas má přípravenou tuto výbavu: 1 crossaint, 2 tatranky a banán. Ostatní věci sehnal v šatně, kopačky a mikinu mu půjčil Lukáš Kopáček, kalhoty Laďa Střecha a chrániče Michal Škorpík. Tomáš tak mohl vyběhnout, alespoň na pár minut. 

 

"Ty seš divizní krajní half, dva špily a dva góly!"
Michal Wayne Klusák vysekl poklonu Jiřímu Jelínkovi. A ne, nebyl pod vlivem nějaké návykové látky. 

 

Z deníčku Lukáše Bobra Pohla

neděle 7:00

Milý deníčku dneska je neděle a máme další zápas. Minulý týden jsem to už psychicky nezvládnul a radši jsem nikam nejel, místo mě jel Škorpík a prý to všechno zvládnul, nechápu! Vždyť těch čísel je tolik, je nás občas i 15 a všichni chtějí svoje čísla. Myslím se hodím zase marod, aby ten pitomec Jelínek zase ve středu nepsal na stránky ty svoje kraviny. Přitom s desítkou nehrál jednou a od tý doby to pořád slyším. 

 

neděle 8:00

Ne dneska to nevzdám, byl jsem na hřišti a vzal jsem si domů všechny registračky, zápisy mám tak to snad dám nějak dohromady.

 

neděle 15:20

Tak zrovna jsem to dodělal, srovnal jsem všechny registračky. Prý tam nebude ani Marek to bude peklo jestli něco spletu to si mě pěkně podají, ale doufám že to mám bez chyby. Jelínek má 10 a Klusák 8 ti vždycky prskají nejvíc. Ani jsem se nestihnul naobědvat! Tak mi deníčku drž palce!

 

neděle 20:30

Milý deníčku, dneska to byl nejlepší den v životě. Přečetl jsem klukům čísla a všechny seděla, kluci mi ve stoje tleskali a plácali mě po zádech. Byl to neuvěřitelný pocit! Během zápasu čísla ukazoval Milan, takže nebylo co zkazit. Po zápase, když mi volal novinář a já měl nachystanou svou řeč o spravidlivé remíze jsem to dal radši Waynovi a ten to vyřídil za mě, zase mi nebudou nadávat! Prostě všechno super. Doufám že se mi to ještě někdy povede! Hlavní je, že ten vůl si ze mě nebude dělat p**el na těch jeho strankách! Jdu spát, dobrou noc deníčku!