Velká Bíteš - Hodonín 0:5 (0:2)

Áčko schytalo od Hodonína "bůra"

Jasná záležitost byla k vidění ve 22.kole divize D. Hostující favorit z Hodonína ukázal svoji kvalitu a vyhrál jasně 5:0.

Podle předpokladů měli v úvodu se hry více hosté, ale větší příležitost si nevypracovali. Ve 25.minutě napřáhl z hranice vápna Konečný a Pelán byl bez šance - 0:1. Ve 29.minutě měli velkou šanci naši, přímý kop Chlupa propadl k úplně volnému Pelánovi, ale ten z blízka přestřelil hostující svatyni. Ve 41.minutě se skóre měnilo podruhé, s hlavičkou hostujícího hráče si fantasticky poradil Pelán, ale hosté přesto se štěstím dostali míč do brány, když se odrazem od zad ležícího Čambali dostal míč za brankovou čáru.

Ve druhém poločase si Hodonín hlídal vedení. V dobré možnosti našich nedosáhl na přihrávku Pohla Chlup, který mohl střílet do odkryté branky. Hodonín se opět prosadil v 67.minutě, kdy pohlednou akci zakončil Bartoš a prostřelil Pelána potřetí. V 71.minutě se opět skóre měnilo z dálky napřáhnul Paděra a jeho střela mířila přesně k tyči. V 84.minutě hosté z Hodonína ukázali našim lekci baga, na konci akce byl Červínek, který završil nepopulárního bůra a uzavřel skóre zápasu.

sestava: M.Pelán- T.Pelán, Střecha, Kerber, Kopáček- Máca, Chlup (Mrňa), Nekuda, Ondrák (Cícha)- Valsa, Pohl (Pokorný)