Muži B - 6. kolo I.B třídy, skupina B - Luka nad Jihlavou - Velká Bíteš B 2:6 (1:2)

BENFIKA ROZSTŘÍLELA LUKA

Benfika na hřišti v Lukách zlomila nepříznivou bilanci venkovních zápasů velmi rázně jasnou výhrou 6:2...

Po dvou porážkách (v Nedvědici a Počítkách) už chtěla Benfika ve svém třetím vystoupení na hřišti soupeře konečně uspět. Do zápasu v Lukách nad Jihlavou vstoupila aktivně a brzy se díky brance Matěje Těšíka dostala do vedení - 0:1. Domácí v 39. min. odpověděli a srovnali skóre, do kabin ale šli s těsným vedením opět naši hráči, minutu před koncem první půle se totiž prosadil David Burian - 1:2. 
Po změně stran určilo další ráz utkání vyloučení domácího hráče Kubeše. V deseti už Luka našemu týmu nedokázala vzdorovat a skóre postupně narostlo až na konečných 2:6. Další branky našeho týmu zaznamenali Marek Hošek, Jiří Horký, podruhé David Burian a druhý zásah si připsal i Matěj Těšík, jemuž páteční výkon nakonec přinesl i ohodnocení "Muž kola". 

Rozhodčí: Landsman
Diváci: 80
ŽK: 3:2
ČK: 1:0 (62. Kubeš)
Sestava našich: Bartošek - Burian D., Hibš, Mucha, Těšík, Horký, Burian L. (46. Švanda M.), Nekuda, Hošek (89. Jelínek), Paprskář (46. Švanda O.), Kopáček